JUSTO

JUSTO je spojení zkušených odborníků na nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme s prodejem, koupí a pronájmem všech typů nemovitostí, a to s podporou špičkového právního servisu.

Naším krédem je profesionalita a solidnost. Naším posláním je uskutečňovat realitní transakce tak, aby byly férové pro všechny zúčastněné strany, a přispívat k tomu, aby se takový přístup stal standardem při poskytování realitních služeb v České republice.

Základním kamenem našeho podnikání je spokojený klient a budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty a obchodními partnery. Jsme tu pro Vás, a proto dáváme kvalitě přednost před kvantitou a každému klientovi se vždy věnujeme s maximální péčí.

Služby JUSTO

JUSTO se zabývá zprostředkováním prodeje, koupě i pronájmu všech druhů nemovitostí. Najdeme pro Vás spravedlivé a komplexní řešení, zahrnující kvalitní právní a finanční servis.

Realitní činnost

Naše marketingová podpora pro Vaši nemovitost se řadí mezi nejrozsáhlejší na trhu. Splňujeme nejen standard dnešní doby, tedy velmi rozsáhlou inzerci na více než 30 unikátních serverech, pravidelnou aktualizaci a sdílení zakázek mezi makléři, ale jsme připraveni spolupracovat se všemi subjekty na realitním trhu a připravit pro Vás marketingový plán na míru, včetně moderních prodejních nástrojů využívajících sociální sítě, PPC kampaně a další pokročilé technologie.

Každý náš realitní poradce si je vědom důležitosti kvalitního zpracování prezentace Vaší nemovitosti, neumožňujeme poškozovat Vaši nemovitost fotografiemi pořízenými ve formátu „na výšku“ a používáme elegantní 3D půdorysy nemovitostí.

Pro naše realitní poradce pořádáme pravidelně a soustavně školení v rámci vzdělávacího programu společnosti JUSTO pro zvýšení kvality a odbornosti, a tím i Vaší spokojenosti.

Právní služby

Při poskytování našich služeb klademe důraz na začlenění maximální právní ochrany a spravedlivého přístupu do veškerých procesů a obchodů realizovaných naší společností. Veškerý právní servis pro naše klienty zajišťují specializovaní advokáti s mnohaletými zkušenostmi v této právní oblasti.

Financování

Součástí našich služeb je i široké portfolio nezávislých hypotečních poradců vybraných dle přísných parametrů tak, aby splňovali náročná kritéria našich standardů a Etického kodexu při zachování možnosti nezávislého srovnání nabídek jednotlivých bank poskytujících hypoteční úvěry.

Dále už je jen na Vás, abyste si vybrali tu nejvhodnější hypotéku pro Vaši potřebu, ať už na základě její úrokové sazby, celkových nákladů či jiných parametrů důležitých právě pro Vás.

Etický kodex JUSTO

Etický kodex JUSTO je součástí standardu společnosti a každý náš realitní poradce je vázaný k jeho dodržování:

Naše poslání

Posláním JUSTO je přispívat ke spokojenému životu klientů v jejich vysněném domově a budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty a obchodními partnery.

Naše cíle

Dosahováním našich cílů plníme naše poslání. Hlavním cílem JUSTO je poskytování kvalitních služeb klientům a efektivní odborná spolupráce s obchodními partnery.

Naše hodnoty

Naše hodnoty jsou cesty, kterými dosáhneme našich cílů. V JUSTO vyznáváme spravedlivý přístup, odbornost, poctivost.

V JUSTO věříme, že lze dělat některé věci lépe, a proto:

1. PRECIZNOST

Neustále zvyšujeme úroveň standardu našich služeb. Co je dnes považováno za standard, nám nestačí. Dbáme na bezchybný průběh obchodních případů. Udržujeme nadstandardní úroveň všech jednání. Vždy jednáme s nejlepším vědomím. Vůči klientům, obchodním partnerům a mezi sebou prosazujeme vstřícný a osobní přístup.

2. KVALITA

Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

3. RESPEKT

Nehaníme konkurenci. Učíme se z jejích chyb. Ctíme zdravý konkurenční boj. Nedopouštíme se nekalosoutěžního jednání.

4. VZÁJEMNÁ ÚCTA

Vždy máme spravedlivý přístup ke všem klientům, obchodním partnerům a vůči sobě. Neexistují pro nás rasové, pohlavní, náboženské, kulturní a další rozdíly.

5. DODRŽOVÁNÍ ZÁVAZKŮ

Vždy dostojíme všem svým závazkům vůči klientům, obchodním partnerům a vůči sobě. Klienti a obchodní partneři jsou pro nás na prvním místě.

6. VZDĚLÁVÁNÍ

Ve stále vyvíjejícím se světě realit se neustále vzděláváme a zvyšujeme naši odbornost. Vzdělávání je nedílnou součástí naší práce.

7. SPOLUPRÁCE

Aktivně spolupracujeme s klienty, obchodními partnery a mezi sebou.

8. DŮVĚRA

Zachováváme mlčenlivost o důvěrných informacích klientů, obchodních partnerů a JUSTO.

9. INSPIRACE

Chceme být inspirací nejen sami sobě.

10. DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL

Dodržování obecně závazných právních předpisů České republiky považujeme za minimum. Dodržujeme reklamační řád a Etický kodex JUSTO.

„Jsou dvě cesty, kterými lze dosáhnout určených cílů, my si vybrali tu obtížnější.“

Pro případ, kdy se setkáte s jednáním realitního poradce společnosti JUSTO, které je v rozporu s tímto Etickým kodexem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře v sekci Kontakty.

Partneři JUSTO

 

Případné reklamace a stížnosti řešíme dle Reklamačního řádu JUSTO Česká republika.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X