Možnosti spolupráce s JUSTO

Proč nehledáme realitní makléře, ale realitní poradce

Vysoké množství zakázek pro nás není prioritou, nastavujeme si kvalitativní cíle. V našem týmu je místo pouze pro odborníky. Chceme zlepšit pověst realitních makléřů v České republice. Stojíme si za názorem, že tuto práci nemůže dělat každý. Naše kolegy si vybíráme. Pomáháme našim klientům s jejich problémy. Hledáme pro všechny strany ta nejvhodnější řešení. Nejsme pouze makléři, jsme poradci.

Jsme připraveni přijmout realitní poradce

Pokud sdílíte stejné hodnoty, nebojíte se překážek, optimismus je vaším denním chlebem a máte vysoké morální zásady, budeme rádi, pokud se právě vy stanete součástí našeho týmu JUSTO.

Vyzkoušejte si své znalosti realitního práva:

Zprostředkováváte pronájem bytu v bytovém domě. Dle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií

Obrátí se na Vás klient, který potřebuje ohodnotit nemovitost pro účely dědického řízení. Klient požaduje potvrzení jím určené ceny a považuje za zbytečné, abyste nemovitost navštívil. S ohledem na § 5 a § 2950 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník:

Zprostředkováváte prodej nemovitosti o hodnotě 495.000,- Kč. Dle zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (AML zákon):

Pokud při schůzce s klientem vyvoláte dojem, že jste přímý zájemce o nemovitost, a neinformujete jej, že jednáte jako podnikatel v rámci své podnikatelské činnosti, pak dle zákona 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:

Budete-li pořizovat kopii občanského průkazu klienta, tak:

Při pronájmu rodinného domu k bydlení může pronajímatel požadovat po nájemci peněžní jistotu až do výše:

Příjmy z pronájmu bytové jednotky musí pronajímatel dle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů:

Výborně, Vy patříte do našeho týmu.

V zákonech se neztratíte, ale toto je jen začátek. Věříte v odbornost obchodníka? Kontaktujte nás.

Kontakt   Zkusit znovu

Jste na dobré cestě stát se odborníkem, ale bez dalšího vzdělávání to nepůjde. Hledáte pro váš další růst podporu a nástroje? Kontaktujte nás.

Kontakt   Zkusit znovu

V legislativě pěkně tápete. Pokud máte zájem o kariéru v realitách, můžeme vás to naučit. Zanechte nám zprávu.

Kontakt   Zkusit znovu

Co JUSTO nabízí realitním poradcům a partnerům

Principy a postupy JUSTO

Dodržujeme náš etický kodex, který se prolíná do každé naší činnosti. Jsme si vědomi, že cesta ke skutečnému úspěchu není vždy jednoduchá. V JUSTO máme tyto zásady:

Kontaktujte nás

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X