Naše služby

Proč spolupracovat právě s JUSTO

U nás jsou vaše nemovitosti v odborných rukách.
O nic se nemusíte starat, vše zařídíme za vás.

Roky na trhu
Odborníků
Prodejů
Pronájmů
Nabídek

Ohlasy našich klientů

Rád bych touto formou poděkoval za Vaše skvělé služby, především za služby paní Zajacové. Poskytla nám veliký komfort při nákupu nemovitosti. Vše bylo včas a dle domluvy. Paní Zajacovou bych doporučil každému, kdo na Severu Čech chce prodávat či kupovat nemovitost. Ještě jednou velice děkuji.

 – Milan Kreuzer a Lucie Došková, Teplice, 2018

Rádi bychom s manželem poděkovali paní Darině Jadlovské za její práci. Její přístup je velmi vstřícný a profesionální. Před 5 lety nám pomohla s koupí bytu. I proto jsme neváhali a obrátili se na pí. Jadlovskou tento rok s prodejem pozemku. Vše opět proběhlo bez problému a velmi rychle a bez zbytečných průtahů. Děkujeme.

 – manželé Maškovi, Písek, 2017

Vyjadřuji tímto velkou spokojenost s pronájmem družstevního bytu Vaší paní Pavlou Veselou. Jednala otevřeně, velmi slušně a racionálně. Výsledkem je rychlý pronájem, bez jakýchkoliv potíží. Jednoznačně je to odborník na slovo vzatý a jistě dělá čest Vaší firmě. Mohu paní Veselou vřele doporučit dalším zájemcům o Vaše služby.

 – Jiří Novák, Praha, 2018

Chtěli bychom z celého srdce poděkovat za nadstandardní práci makléřů z Justo realit, slečně Maříkové a panu Johnovi, za osobní přístup a pomoc s zařízením všeho potřebného jak k prodeji bytu, tak i ke koupi a věcí s tím spojených. Nemůžeme si vynachválit jak ochotní a spolehliví oba jsou, doporučíme komukoli kdo bude chtít prodat/koupit nemovitost. Myslíme si, že takových makléřů v jejich branži je poskrovnu a věříme, že se jim s tímto přístupem bude dlouho dařit.

 – Miluše Bradáčová a Petr Čáslavský, Teplice, 2018

Vždy usměvavý pan Oršuliak…Toto je člověk na správném místě. Takovou péči a pohodu na všech jednáních jsem ještě nezažila, klobouk dolů! Kdykoliv jsem něco potřebovala, vyřešil to hned, jakmile to bylo možné. Nesmírně oceňuji, že celé Justo vyšlo vstříc mým požadavkům a bylo ochotné mi upravit rezervační smlouvu. Myslím si, že jsem patřila mezi náročnější klienty, a proto před Vámi smekám, s jakým klidem, úsměvem a rychlostí jste všechny problémy provázející mou koupi bytu vyřešil! Jen tak dál pane Oršuliaku!

 – Romana Pauchová, Praha, 2018

Rád bych touto cestou poděkoval Evě Míkové a ing. Bc. Zhanně Zimnukhové z kanceláře v Teplicích za skvělé služby při prodeji našeho družstevního bytu. Díky jejich ochotě, otevřenosti a vstřícnosti, jsme prodali byt ve velmi krátké době a bez zbytečného stresu. Vřele doporučuji a věřím, že budete spokojeni tak jako my.

 – Kubáskovi, Teplice, 2018

Chtěl bych vřele doporučit všem zájemcům o zprostředkování prodeje/koupě či pronájmu realit využít služeb pana Hoferici a kanceláře Justo. Díky profesionálnímu přístupu, fundovaným doporučením a radám I velmi dobrému odhadu na lidi (potencionální nájemníky) mi pan Hoferica ušetřil mnoho případných následných starostí. Moje dobré zkušenosti a spokojenost s celkovým servisem vychází také z velké flexibilnosti a pohotovosti pana makléře, kdy byly veškeré poptávané záležitosti vyřizovány velmi rychle. Značně také oceňuji velkou trpělivost, když se vyskytne nějaký nestandardní zádrhel a maximální snahu a ochotu ho řešit… S důvěrou se těším na další spolupráci.

 – Martin Novák, Ústí nad Labem, 2018