Bezstarostný nákup nemovitosti s JUSTO

Napište nám o více informací.

Kontaktujte nás

Napište nám o více informací.

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Svou nemovitost koupíte bezpečně a pohodlně.

Vyřešíme s vámi celý nákup, nebo si vyberte jen některé kroky.

Hledáte už delší dobu sami, začínáte být unavení z procházení všech inzerátů, ale zatím jste nic zajímavého nenašli?

A možná jste našli, ale objevil se nějaký „neřešitelný“ problém nebo rychlejší zájemce.

Nebo teprve o nákupu uvažujete a nevíte čím začít?

Vše vyřešíte s pomocí skutečných odborníků.

3 kroky k bezstarostnému nákupu nemovitosti s JUSTO

1. Najdeme vám vhodnou nemovitosti
 • Nastavíme cíl a vytvoříme strategii nákupu → společně projdeme typ nemovitosti, cenu, lokalitu, rychlost a účel nákupu a možnost financování.
 • Provedeme za vás předvýběr nejvhodnějších nemovitostí.
 • Obdržíte informace o všech vhodných nemovitostech → vyhledáme nabídky ze soukromé inzerce, vlastní databáze a inzerce ostatních realitních kanceláří.
 • Doprovodíme vás na prohlídky vybraných nemovitostí nebo vás zastoupíme při první prohlídce.
 • Zkontrolujeme právní stav nemovitosti → zástavy, exekuce, předkupní právo, věcná břemena, vlastnictví.
 • Vyhodnotíme technický stav nemovitosti → stavební stav, povolení k užívání, připojení na sítě, případné zjevné vady nemovitosti.
 • Prověříme lokalitu nemovitosti → plánované výstavby, znečištění a nebezpečné látky, dopravní dostupnost, sousedské vztahy.
 • Zjistíme reálné náklady na bydlení → zálohy na služby, poplatky SVJ nebo družstvu, pojištění, daň z nemovitých věcí.
 • Ověříme plány a hospodaření SVJ nebo družstva.
2. Vyjednáme vám výhodné podmínky
 • Zastoupíme vás při vyjednávání o ceně a průběhu celého obchodu.
 • Ověříme možnost financování nemovitosti a pomůžeme s jeho zajištěním.
 • Pomůžeme vám výběrem vhodného pojištění nemovitosti.
 • Zkontrolujeme a zrevidujeme rezervační smlouvu a doprovodíme vás k jejímu podpisu.
3. Zajistíme bezproblémový převod
 • Dohlédneme na dodržení vyjednaného postupu nákupu.
 • Připravíme s advokáty všechny potřebné smluvní dokumenty.
 • Případně provedeme za pomoci zkušených advokátů revize dodaných dokumentů.
 • Zajistíme koordinaci celého procesu včetně hlídaní termínů úhrady ceny.
Samozřejmostí je
 • Záruční list → obdržíte od nás písemný závazek, ve kterém si vyberete rozsah služeb.
 • Zastupování → zastoupíme vás při všech potřebných jednáních.
 • Pravidelná komunikace → vždy budete vědět o všem, co se děje.
Po nákupu nekončíme:
 • Dohlédneme na to, aby předání nemovitosti proběhlo v pořádku.
 • Pomůžeme vám s přepisem energií a s výběrem nejvhodnějšího dodavatele.
 • Zprostředkujeme vám další služby jako stěhování, rekonstrukci, vyklizení, zahradní úpravy.
 • Ohlídáme termíny pro nahlášení k příslušným úřadům.

Ohlasy našich klientů

Při několikaletém hledání nemovitosti adekvátní našim možnostem a potřebou zůstat v regionu, který máme rádi, se nám naskytla možnost nad naše očekávání. Když už člověk téměř přestane doufat v lepší bydlení a pak si promluví s panem Johnem při prohlídce domu, začne znovu věřit v šanci na vlastní bydlení. Kompletně připravené portfolio nemovitosti jsme dostali ihned k dispozici na prostudování, aniž bychom byli rozhodnutí. Prohlídka domu byla prezentována na vysoké úrovni. Připadalo nám neskutečné, že bychom mohli takovou nemovitost vlastnit. Prostřednictvím profesionálního postupu a kompletního právního servisu jsme se stali majiteli snu a máme dům hlavně zásluhou pana Tomáše JOHNA a Kateřiny MAŘÍKOVÉ. Zkušenost s realitní společností už jsme měli, ale tohle bylo něco úplně jiného. Okamžitě jsme získali důvěru a chuť hledat správný dům. Důvěra, profesionalita, odbornost, častá komunikace s klientem ať při nákupu nebo prodeji, lidský přístup k problémům a pomoc při doladění nesrovnalostí u smluv. Bez Vás bychom to nezvládli …. Děkujeme.

 – Nikol a Dan Akovi, Teplice, 2018

Rád bych tímto poděkoval panu Vazačovi, za skvělou práci při vyhledání pro mě nové nemovitosti. Musím říci, že s lepším přístupem jsem se zatím nesetkal a pan Vazač mě dohledal nemovitost přesně podle mých představ, ke všemu mě pomohl vyřídit veškeré papírování. Děkuji.

 – Martin Brož, Písek, 2017

Pan Slavomír Marek, nejlepší realitní makléř, pomohl nám koupit nemovitost bez jakýchkoliv starostí, vždy se vše řešilo včas, nikdy na nás nezapomněl, i po koupi nemovitosti byl nám ochotný pomoct se stěhováním, což mě velice překvapilo. Během našeho jednání s panem Markem moje máme si také kupovala jinou nemovitost ve stejném okolí prostřednictvím jiné RK, a v jednání s její RM byl obrovitánský rozdíl. Tato událost nám dala možnost pana Marka ocenit ještě více v pozitivním směru. Lidské jednání, individuální přístup, na všem se dalo domluvit. Jsme mu nesmírně vděční, opravdu člověk profesionál ve svém oboru! Malé drobnosti (víno, desky, tužka) vždy zvedly náladu. Doporučuji každému!

 – Roskolana Marčaková, Teplice, 2018

Veľmi by sme sa chceli poďakovat maklerovy, ktorý nám pomohol pri hladani bytu v Usti Nad Labem, čo bolo pre nas komplikovame, nakoľko niesme z ČR. Prístup pana Pavla Hofericu bol super. Nemal problem sa nam venovat aj cez vikend rovnako bol velmi mily a za každu cenu sa snazil vyhoviet iba nam čo bolo od neho velmi pekne. Jeho pristup je naozaj profesionalny. Určite ho každemu odporučame! :)

 – Pavol Kulák, Ústí nad Labem, 2018

Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícný a profesionální přístup při koupi našeho bytu. Moje více než 20 letá činnost odhadce nemovitostí je bohužel taková, že velká část RK má zájem o klienta do uhrazení rezervační zálohy, která je zpravidla provizí RK. Poté zájem výrazně upadá. Přiznávám, že právě na základě těchto negativních zkušeností, jsem trochu s obavami šel do koupi bytu přes neznámou RK. O to více mě mile překvapilo Vaše jednání. Pokud bude někdo z mých známých poptávat realitní služby v Praze a okolí, určitě Vás osobně doporučím. Chtěl bych Vám tedy ještě jednou poděkovat a popřát Vám hodně spokojených klientů.

 – Bohumil Rebec s rodinou, Praha, 2017

Tímto příspěvkem bych chtěl poděkovat společnosti JUSTO za konzultaci při koupi nemovitosti v Liberci. Jednalo se o pozemek v zahrádkářské kolonii, který měl komplikované vlastnictví. Doporučené úpravy rezervační a kupní smlouvy odstranily možné problémy obou stran (v tomto případě hlavně kupující) a dokonce urychlily celkový kupní proces.

 – Ivan Ponomarev, Liberec, 2017

Spolupráci s panem Števkem mohu bezvýhradnĕ doporučit. Jelikož žiji v zahraničí a orientuji se na investiční byty, pro spolupráci v Ústí nad Labem potřebuji profesionálního a seriozního realitního makléře, který se perfektně orientuje na ústeckém realitním trhu, v kupních, zástavních a nájemních smlouvách, v poradenství a je precizní, pečlivý, dochvilný, důkladný, ochotný a časovĕ flexibilní. Pan Števko si velice rychle získal mou důvěru a veškeré předešlé nároky 100% splňuje.

 – Bc. Lukáš Černý, Dubaj (SAE), 2015