JUSTO kariéra: franchisa

JUSTO je nezávislá realitní síť. Zaměřujeme se na odborníky v oblasti realit s ochotou poskytovat pro své klienty nadstandardní služby v souladu s aktuální legislativou a s využitím moderních nástrojů marketingu. Jsme si vědomi, že je třeba našim partnerům poskytnout více než standardní příležitost. Proto jim poskytujeme propracovaný systém vzdělávání, které není založeno na jednorázovém proškolení, ale na dlouhodobém, systematickém vzdělávání. Kombinujeme standardní školení, teoretické i praktické tréninky i doškolování aktuálních témat, a to přímo na pobočkách našich partnerů. S námi se vám otevírají nové možnosti na realitním trhu.

Naším krédem je být vždy včas a řádně připraven na aktuální novinky a změny ve světě realit i práva a poskytnout partnerům prostřednictvím našeho obchodního modelu všechny potřebné informace a nástroje k úspěšné realitní činnosti.

Proč byste měli zvážit, zda se stát součástí JUSTO

V JUSTO dodržujeme náš etický kodex, který se prolíná do každé naší činnosti. Jsme si vědomi, že cesta ke skutečnému úspěchu není vždy jednoduchá.

Franchisa JUSTO a její přidané hodnoty

Jsme jeden tým. Pomůžeme Vám vybudovat stabilní kancelář. Pro naše partnery:

Eliminujeme rizika:

Stabilizujeme podnikání:

Zajistíme neustálý rozvoj:

Pomáháme vybudovat a zachovat identitu:

Chci mít vlastní kancelář JUSTO

Jsme otevřeni spolupráci po celé České republice. Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže a rádi vás budeme kontaktovat.

Více informací vám rádi poskytneme na nezávazné osobní schůzce, na které:

Předpokládané počáteční investice

Investice pro zahájení činnosti včetně počátečního poplatku se pohybují v závislosti na lokalitě a typu obchodního modelu v rozmezí od 50 000 Kč do 400 000 Kč.

Dělíte se s námi až při vašem úspěchu.

V průběhu spolupráce hradíte měsíční poplatek v závislosti na typu obchodního modelu a procentuální odvod z vašich provizí. Základem procentuálního odvodu jsou však skutečně zrealizované provize až po dokončení obchodního případu.

Kontaktujte nás

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X