Franchisa JUSTO

Máte zavedenou kancelář, ale na podnikání už nechcete být úplně sami?

Rádi byste spolupracovali s někým, kdo vám ohlídá všechny právní a marketingové novinky?

Chtěli byste být součástí sítě se zavedenou značkou a minimalizovat své provozní náklady?

Nebo o podnikání v realitách teprve uvažujete a hledáte spolehlivého partnera?

Co získáte spoluprací s JUSTO

Eliminace rizik
Stabilizace podnikání
Neustálý rozvoj
Vybudování a zachování identity

Chci mít vlastní kancelář JUSTO

Jsme otevřeni spolupráci po celé České republice. Napište nám přes kontaktní formulář níže a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Více informací vám rádi poskytneme na nezávazné osobní schůzce, na které:

Poplatky za franchisu JUSTO

Cena za franchisu včetně počátečního poplatku se pohybuje v závislosti na typu obchodního modelu už od 10 000 Kč.

Dělíte se s námi až při vašem úspěchu.

V průběhu spolupráce hradíte měsíční poplatek a v závislosti na typu obchodního modelu i procentuální odvod z vašich provizí. Základem procentuálního odvodu jsou však skutečně zrealizované provize až po dokončení obchodního případu.

Máte zájem o více informací? Napište nám.

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Jak spolupráci hodnotí naši franchisanti

Psal se rok 2015 a já již políben realitami jako soukromý investor, realitní makléř, ale i bývalý franchisant přemýšlel co dál… Business na vlastní pěst? Franchisu? Jediné co jsem věděl jistě, že nechci business na chvíli a musí být, jak já říkám neprůstřelný😊 Po všech možných úvahách o způsobu práce, propagace, rizicích, svobodě, nákladech na provoz a různých propočtech, jsem došel k závěru, že se musím spojit! Spojit s partnerem, který je ve svém oboru top, dá mi svobodu a možnost využít synergii. Zároveň, ale byla podmínka najít partnera, pro kterého férovost není jen planá fráze a etiku nevykupuje penězi! Jedině tak mohu vybudovat něco finančně stabilního s potencionálem růstu a mít rizika pod kontrolou. Po půlroční studijní dovolené různých franchisových modelů se ke mně dostala informace, že Michal Pazdera, kterého jsem znal z různých odborných školení v oblasti realit a hlavně jako člověka, který o právu a etice nejen hovoří, ale je mu přímo vlastní, má nový projekt!!! Již po 1. schůzce volba byla jasná! Justo! (Spravedlivý) Silný partner, o kterém nemusím přemýšlet, zda mě podrazí a zda má investice do spolupráce není zbytečná, není na chvíli, nesvazuje, má mi co dát i v budoucnu, bude inspirací a bude dávat finanční smysl!!! Ano, začátek nebyl jednoduchý, ale pokud chcete dělat věci správné správně, nikdy to jednoduché nebude😊 Dnes již jako majitel 2 kanceláří mohu jen potvrdit a poděkovat, že synergie funguje skvěle nejen v úsporách z rozsahu, ale i v plánování, podpoře, řízení rizik, administrativě a v neposlední řadě vzdělávání. Jsem rád, že někdejším pochybovačům o mém rozhodnutí před 3 lety mohu již s úsměvem zopakovat to samé: Čas je bratr pravdy😊 a stabilita není jen o značce, momentálních obratech, velikosti, ale také o lidech, vztazích, přístupu, společných vizích a hodnotách. Díky Justo😊

 – Slavomír Marek, majitel JUSTO Teplice a JUSTO Ústí nad Labem, 2018