Naše kanceláře

Chcete podnikat s námi a otevřít si vlastní kancelář? JUSTO franchisa.

Hlavní město Praha


JUSTO Consulting

Belgická 196/38
12000 Praha 2 - Vinohrady

T: 728 970 751
E: pazderova@justo.cz

JUSTO Consulting poskytuje komplexní služby při prodeji, koupi a správě nemovitostí. Nabízíme odborné poradenství v realitní, právní, stavební i finanční oblasti, které vám zajistí úspěšnou a bezpečnou realizaci vaší realitní transakce. Naši klienti mají možnost si dle svého uvážení vybrat z naší nabídky jen ty služby, které opravdu potřebují.


JUSTO Nový domov

Kodaňská 1441/46
10100 Praha 10 - Vršovice

T: 602 822 215
E: vesela@justo.cz

Naše realitní kancelář působí v Praze a Středočeském kraji a rádi Vám pomůžeme s prodejem bytů, rodinných domů a pozemků. Poskytujeme také konzultace v oblasti realit, zpracování odhadu nemovitosti k dědickému řízení, zpracování odhadu tržní ceny nemovitosti. Samozřejmostí je pro nás zabezpečení doplňkových služeb, jako je inspekce budovy, vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), zpracování daňových přiznání k dani z nabytí nemovitosti nebo k dani z nemovitosti a další služby.

Jihočeský kraj


JUSTO Realbox

Tylova 382/2
39701 Písek - Budějovické Předměstí

T: 382 210 366
E: pisek@realbox.cz

Naše realitní kancelář působí v Písku již od roku 2006. Rychle se stala největší kanceláří v píseckém okrese a jednou z největších kancelářích v Jihočeském kraji. Náš titul největší písecké kanceláře nebyl nikdy ohrožen. Od dubna 2016 jsme přejali obchodní název JUSTO Realbox a přestěhovali se do nových kanceláří v Tylově ulici.

Královéhradecký kraj


JUSTO Hradec Králové

Praskačka 188
50333 Praskačka

T: 728 530 162
E: cerovska@justo.cz

Olomoucký kraj


JUSTO Přerov

Huštěnovice 195
68703 Huštěnovice

T: 725 322 829
E: manaskova@justo.cz

Středočeský kraj


JUSTO Epoxy

Ve Stráži 354
25244 Psáry

T: 725 569 696
E: smola@justo.cz

Naše realitní a poradenská kancelář působí zejména v Praze a ve Středočeském kraji v oblastech Posázaví, Benešovska, Berounska, Říčanska a Kladenska. S realitami, dotačním a grantovým poradenstvím máme dlouholeté zkušenosti. První nemovitost jsme prodali již v roce 2008, první dotaci zajistili v tomtéž roce. Zakládáme si na poctivém a profesionálním přístupu ke každému klientovi. Naším cílem je, aby se k nám spokojení klienti opakovaně vraceli. A to se nám daří. Našim klientům poskytujeme kompletní a komplexní služby, které zahrnují také poradenský, konzultační, ekonomický a právní servis, nejen pouze prodej a nákup nemovitostí. Zpracujeme odhad tržní ceny nemovitosti i odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení. Dokážeme vám pomoci se všemi druhy nemovitostí – domy, byty, pozemky, rekreační objekty, kancelářské prostory i sklady.

Ústecký kraj


JUSTO Teplice

Krupská 264/12
41501 Teplice

T: 773 523 333
E: marek@justo.cz

Kancelář JUSTO Teplice působí nejen v Teplicích, ale také v okolí. Naši poradci jsou připraveni pomoci Vám s prodejem, pronájmem či nákupem všech druhů nemovitostí, ať už se jedná o byty, domy, pozemky, kanceláře, sklady či jiné komerční prostory, bytové domy a developerské projekty. Dále nabízíme konzultace, investiční poradenství, vypracování smluvní dokumentace, tržní ocenění nemovitosti, poradenství s daňovým přiznáním týkajícím se všech druhů daní, které souvisí s nemovitostmi, řešení exekucí a možnost výkupu nemovitostí.


JUSTO Ústí nad Labem

Moskevská 1476/42
40001 Ústí nad Labem-město

T: 728 036 301
E: stevko@justo.cz

Kancelář JUSTO Ústí nad Labem působí na ústecku. Naši poradci jsou připraveni pomoci Vám s prodejem, pronájmem či nákupem všech druhů nemovitostí, ať už se jedná o byty, domy, pozemky, kanceláře, sklady či jiné komerční prostory, bytové domy a developerské projekty. Dále nabízíme konzultace, investiční poradenství, vypracování smluvní dokumentace, tržní ocenění nemovitosti, poradenství s daňovým přiznáním týkajícím se všech druhů daní, které souvisí s nemovitostmi, řešení exekucí a možnost výkupu nemovitostí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X