Kontakty na centrálu JUSTO Česká republika

JUSTO Česká republika

+420 774 332 353
info@justo.cz
www.justo.cz

Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10 – Vršovice

JUSTO Česká republika s.r.o.

Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10 – Vršovice

IČ: 04419995
DIČ: CZ04419995

Datová schránka: 2739bvp

Spol. zapsána u Městského soudu
v Praze pod spisovou značkou C 247188.

Kontakty na vedení


Ing. Pavlína Pazderová

V JUSTO působím jako manažerka a podpora celého JUSTO týmu. Na starosti mám také ostrahu naší kanceláře – psí slečnu Elišku, která je hrdou členkou našeho kolektivu.

JUSTO pro mě znamená vysoké nároky na znalosti a schopnosti realitního poradce i celého týmu, udržování nadstandardu, zajištění spokojenosti klientů, poctivost na prvním místě. Toto by mělo být samozřejmostí nejen v realitní oblasti. Najít tým lidí, kteří by se s takovými hodnotami dokázali ztotožnit a řídit se jimi, není v dnešní době jednoduchý úkol. Proto jsem ráda, že mohu být součástí takového týmu – součástí JUSTO.


Michal Pazdera

Nečekám na realitní zákon. A proč? Vysvětluji níže.

V březnu roku 2008 jsem zahájil svou realitní „kariéru“ v podstatě náhodou. Jsem této „náhodě“ dodnes velmi vděčný, že mě potkala. Od samého začátku jsem od kolegů a dalších lidí, kteří v realitním oboru působí, slyšel, že nelze tuto práci dělat tak, aby byli všichni účastníci spokojeni.

To bylo něco pro mé uši. Jakmile slyším, že něco nejde, velice rychle mne to začne zajímat a hledám řešení, jak to udělat.

Po téměř osmi letech v oboru jsem se rozhodl založit JUSTO a ukázat, že lze dělat věci způsobem, o kterém si ostatní myslí, že to není možné. Většina makléřů čeká na zásah shůry, který přinese změnu na našem realitním trhu.

V JUSTO na nic nečekáme a vytváříme takové prostředí, které ostatní kolegové očekávají po zavedení zákona. Vysoké nároky na poradce již při jejich výběru. Vysoká odpovědnost. Nároky na právní povědomí. Naše povolání je již regulováno mnoha zákony a ty je třeba dodržovat. V JUSTO pevně věříme, že morálka, pocit odpovědnosti a pochopení je to, co vede k poctivému výkonu našeho povolání a poslání, kterým by mělo být pomáhat klientům dosáhnout jejich plánů při nakládání s celoživotním majetkem.

Ve volném čase se rád věnuji své rodině a také tréninku mozkových buněk, přemýšlením nad budoucností a vymýšlením inovativních věcí, které lze uplatnit v realitách.


Michal Zuna

Vybrat si tu složitější, avšak správnou a poctivou cestu bylo jednoduché rozhodnutí.

V obchodě se pohybuji přes devět let a setkal jsem se s různými pohledy na klientský přístup ať už v obchodní, nebo partnerské rovině (kde klientem jsou pro mě naši realitní poradci). Jako jednatel společnosti JUSTO mám příležitost uplatnit pravidlo, že klient je pro nás nejdůležitější součástí byznysu. Proto pro Vás připravím vždy nadstandardní a často i nestandardní způsob řešení. Ať už potřebujete zajistit financování, jste majitel nemovitosti, nebo nespokojený makléř.

Mám radost ze zvyšujících se požadavků klientů, kdy dnešní nadstandard může být zítra průměrem. To je motiv k neustálému hledání nových nástrojů a způsobů, jak Vás učinit spokojenými, a především je to motiv k průběžnému vzdělávání mne samotného i našeho týmu.

Ve volném čase, především v brzkých ranních hodinách, rád sportuji. Zejména mě baví inline bruslení nebo cvičení na TRX. Mám rád cestování, ať už za relaxem, nebo gastronomií.


Eliška

V realitní oblasti se pohybuji už od roku 2012. V JUSTO působím jako koordinátorka týmu ochranky a občasná terapeutka. Nejraději bych byla u všeho, co se v kanceláři děje, většinou to ale zaspím. Mým snem je stát se realitní poradkyní, ale páníčkové říkají, že i když udržím tužku, což by jinde možná stačilo, na práci poradce v JUSTO je to pořád velmi málo. Proto se dále zdokonaluji v práci terapeutky a dohlížím na dění a plány kanceláře, protože na pořádek já jsem pes.

Zašlete nám zprávu

Napsat zprávu

Případné reklamace a stížnosti řešíme dle našeho Reklamačního řádu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X