Realitní makléř JUSTO

Možná to znáte, potřebujete poradit se zakázkou nebo s náborem nabídek, ale v kanceláři není nikdo, za kým byste s tím mohli jít.

Porada už nebyla, jak je rok dlouhý, a vy máte pocit, že vám v oboru tak trochu ujíždí vlak.

Chtělo by to nějakou změnu.

Nebo o práci v realitách teprve uvažujete, už víte, že můžete vydělávat zajímavé peníze, ale zatím jste se od nikoho nedozvěděli, co pro to musíte opravdu udělat?

Co získáte spoluprací s JUSTO

Motivační systém odměn

Propagace vaší práce

Obchodní podpora a vzdělávání

Doplňkové služby pro vaše klienty přímo od kolegů z JUSTO

Vyzkoušejte si své znalosti realitního práva:

Zprostředkováváte pronájem bytu v bytovém domě. Dle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií

Obrátí se na Vás klient, který potřebuje ohodnotit nemovitost pro účely dědického řízení. Klient požaduje potvrzení jím určené ceny a považuje za zbytečné, abyste nemovitost navštívil. S ohledem na § 5 a § 2950 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník:

Zprostředkováváte prodej nemovitosti o hodnotě 495.000,- Kč. Dle zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (AML zákon):

Pokud při schůzce s klientem vyvoláte dojem, že jste přímý zájemce o nemovitost, a neinformujete jej, že jednáte jako podnikatel v rámci své podnikatelské činnosti, pak dle zákona 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:

Budete-li pořizovat kopii občanského průkazu klienta, tak:

Při pronájmu rodinného domu k bydlení může pronajímatel požadovat po nájemci peněžní jistotu až do výše:

Příjmy z pronájmu bytové jednotky musí pronajímatel dle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů:

Výborně, Vy patříte do našeho týmu.

V zákonech se neztratíte, ale toto je jen začátek. Věříte v odbornost obchodníka? Kontaktujte nás.

Kontakt   Zkusit znovu

Jste na dobré cestě stát se odborníkem, ale bez dalšího vzdělávání to nepůjde. Hledáte pro váš další růst podporu a nástroje? Kontaktujte nás.

Kontakt   Zkusit znovu

V legislativě pěkně tápete. Pokud máte zájem o kariéru v realitách, můžeme vás to naučit. Zanechte nám zprávu.

Kontakt   Zkusit znovu

Co vás v JUSTO čeká a co byste měli zvládat

5 kroků, jak se stát makléřem v JUSTO

1. Vyberte si pobočku, kde byste chtěli být makléřem:

2. Napište nám přes formulář dole na této stránce. Do formuláře nám napište něco o sobě a proč chcete pracovat (nebo pracujete) v realitách.

3. My vás budeme kontaktovat telefonicky. Nezapomeňte správně vyplnit ve formuláři vaše telefonní číslo :)

4. Určitě nám udělá radost, pokud si vyplníte znalostní test a budete znát nějaké informace o síti JUSTO.

5. Pozveme vás na osobní schůzku. A pokud si budeme rozumět profesně i lidsky, stanete se makléřem JUSTO.

Máte zájem o spolupráci v jiném městě a máte aspoň rok praxi v realitách? Mohla by vás zajímat pozice nezávislého konzultanta.

Chcete být makléřem v JUSTO? Napište nám.

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Jak to vidí naši makléři

Dobře si uvědomuji, že optimální prostředí pro práci v realitách je základním kamenem úspěchu a musí adekvátně reagovat na změnu situace realitního trhu, proto jsem si vybral JUSTO. Důležité pro mě bylo vytvoření optimálního pracovního prostředí, které JUSTO nabízí. Naše kancelář nabízí prezentaci na 33 serverech, na kterých máme možnost inzerovat za smluvní ceny. U nás se realitním poradcem nemůže stát každý, musí splňovat vysoké nároky v oboru realit. Nabízíme spolupráci v týmu zkušených kolegů, pravidelné školení zdarma, osobní web, advokátní poradenství, schopnost zajistit moderní inzerci na sociálních sítích i zajištění natočení videí zkušenými odborníky aj. K realitám mě přivedla špatná zkušenost s realitními poradci a napadlo mě, že nemovitosti se dají prodávat a prezentovat jiným, lepším a kvalifikovanějším způsobem. Líbí se mi na práci realitního poradce, že jsem svým vlastním pánem. Když tu práci člověk dělá pořádně, tak má čas i na svoji rodinu a osobní volno. Vedení společnosti JUSTO stojí vždy za realitními poradci, neustále pro nás zdokonalují vnitřní systém, který nám usnadňuje práci.

 – Michal Števko, vedoucí týmu makléřů JUSTO Ústí nad Labem, 2018

Před prvním setkáním s JUSTO jsem pracovala jako hypoteční specialista v jedné větší realitní kanceláři. Financované realitní prodeje jsem sledovala z povzdálí, nicméně i tak jsem byla schopna vyhodnotit, jak klienti vnímají úroveň a odbornost makléřů a také jaké pocity při koupi či prodeji zažívají. Vždy jsem patřila k perfekcionalistům a to samé jsem čekala i od kolegů z oboru realit. (Marně.) Zřejmě z toho důvodu mi klienti důvěřovali a svěřovali mi vedení prodejů vlastních nemovitostí. Hledala jsem proto způsob, jak pomoci a jak své podnikání rozšířit o realitní služby. Po prvních setkáních s JUSTO jsem měla velmi dobrý pocit, že jsem pro svůj byznys našla vhodného a velmi silného partnera, který v té době mě – začátečníka, naučí tomu, co by již měli znát služebně starší kolegové. Samotné seznamování bylo o mě, ne o komunikaci ve smyslu – umíme to nejlépe, máme nejvíce prodejů, dnes se nám daří lépe než včera. Pro zahájení spolupráce byly prioritní moje cíle a vize a velké díky patří právě za takový přístup a následné nastavení spolupráce. Se způsoby, kterými JUSTO předává vědomosti a zkušenosti, jsem se do té doby nesetkala. Školení založené na odbornosti, vysoké úrovni a profesionalitě řadím mezi TOP, které jsem do té doby zažila. Velmi rychle se mi proto práce makléře dostala pod kůži. Jednotlivé úkony v realitní transakci jsou díky zavedeným postupům jednodušší, díky sofistikovanému internímu systému přehledné, což nám, makléřům, usnadňuje práci a dává možnost věnovat se tak na plno svým klientům, obchodním případům a rozvoji svého podnikání. Po necelém roce působení v JUSTO se realitní činnost stala mou hlavní. Jako velkou přidanou hodnotu vnímám velikost společnosti, díky které se jednotlivec může individuálně rozvíjet za podpory vedení, které je ke změnám velmi vstřícné a otevřené. Vysoká profesionalita, široké spektrum odborných znalostí napříč realitním oborem a téměř rodinná atmosféra jsou hlavními důvody, proč doporučím JUSTO pro Váš vlastní byznys. Mě osobně se toto rozhodnutí vyplatilo.

 – Kateřina Maříková, makléřka JUSTO Teplice, 2018

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která však přináší i mnohé starosti. Značka JUSTO mě přivedla na změnu v mém životě. Proč? Byl jsem rozhodnut udělat v mém životě změnu a to proto, že jsem se někam chtěl posunout, bylo už na čase, podvědomí mi napovídalo ,,teď je ten správný čas“. Osoba pracující ve značce Justo byla dokonce v řadách mého okolí přátel, ale nenapadlo by mě nikdy, že jednou do této prestižní značky vstoupím. Nemovitost jsem již před pár lety zakoupil a nepřemýšlel jsem, že v této pozici makléře bude i má pracovní budoucnost. Značka Justo už v názvu napoví, justice-právo, a po hlubším seznámení, zjistíte, že spolehlivost, odbornost, profesionalita. Seznámení a přístup ze strany manažerů, vedoucích poboček a týmu značky Justo mě natolik oslovil, že jsem byl rozhodnut, vstoupit a rozvíjet obzory. Následovala školení, tréninky, nové znalosti, marketing, etiketa, vzdělávací programy a zdokonalování. Jako realitní makléř dodržuji etický kodex Justo a reklamační řád. Když spojíte zkušenosti, znalosti, právní podporu Justo, širokou databázi poptávek, velkou návštěvnost webových stránek, reference, doporučení, výsledkem je přímý a rychlý prodej či pronájem nemovitosti. Jelikož mám zkušenosti z obchodu z předešlé doby, viděl jsem v této branži pozitivum. Kvalita je to, co mě posouvá dál a pomáhá k nabírání nových nemovitostí. Pomáhá mi přijít k lidem, kteří chtějí kvalitu. Ať prodávají malou chatu, nebo vilu za třináct miliónů. Díky kroku vpřed jsem poznal nové lidi, klienty, přátele a oprášil kontakty se svými známými a přáteli, se kterými jsem se delší dobu neviděl, stali se doporučitelé či tipaři. Makléř pod naší značkou je dobře seznámen s trhem, novinkami, činností a znalostí ve světě realit, a má prostor ke zvýšení své osobní značky, jména. Nabídneme Vám při obchodu, přípravu smluvní dokumentace pro obě strany, právní služby, úschovu u advokáta, sjednávání pojištění a další servis Neváhejte a napište, zavolejte či se u nás zastavte k posezení v našich příjemných prostorách, kde se můžeme pobavit o obchodu, poradenství nebo jen tak o věcech kolem nás.

 – Pavel Hoferica, makléř JUSTO Ústí nad Labem, 2018