Nezávislý konzultant JUSTO

Jste úspěšný realitní makléř s praxí v realitách aspoň 1 rok?

Chcete mít více nezávislosti a nebojíte se odpovědnosti za svou práci?

Uvažujete do budoucna o vlastní fungující kanceláři s týmem makléřů?

Nejdřív se ale potřebujete naučit, co obnáší podnikat samostatně?

4 kroky, jak se stát konzultantem v JUSTO

  1. Vyberte si město, kde byste se chtěli stát konzultantem. My jsem otevřeni spolupráci po celé České republice.
  2. Napište nám přes formulář dole na této stránce. Připojte i nějaké informace o vás, třeba jak dlouho a proč pracujete v realitách.
  3. My vás kontaktujeme telefonicky a povíme si základní informace.
  4. Pozveme vás na osobní schůzku, a pokud si budeme rozumět profesně i lidsky, stanete se konzultantem JUSTO.

Chcete vědět více? Napište nám.

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Co získáte spoluprací s JUSTO

Obchodní podpora
Marketing
Vzdělávání

Co vás čeká v JUSTO a co byste měli zvládat

Jak to vidí naši konzultanti

K JUSTO jsem se dostala náhodou, neboť mě oslovil jeden ze členů JUSTO, pan Zuna. Nezávazně jsme se několikrát sešli a on mě seznámil s novou strategií realit na trhu, jak to vidí nová generace. Nadchlo mě, že třicátníci vidí reality v jiném úhlu, více sofistikovaně, než je známe ze zavedených realitních řetězců. S panem Zunou jsem se setkala v období, kdy jsem i já sama řešila nový postup a změnu práce na realitním trhu a po několika schůzkách jsem nabyla dojmu, že mě jejich postoj, přístup, znalosti a metodika oslovila natolik, že jsem se rozhodla k nim přejít. Ve spolupráci jsem spokojená, pracuji naprosto samostatně s možností konzultovat složité jak právní, tak procesní případy. Jiným konzultantům spolupráci mohu vřele doporučit, avšak na rovinu musím říci, že práce nebude jednodušší, je potřeba pod společností JUSTO pracovat svědomitě, systematicky se všemi podpůrnými nástroji.

 – Pavla Veselá, konzultant JUSTO Nový domov, 2018

Chci poděkovat. Michalovi Pazderovi, za jeho přístup, ochotu a komunikaci, kterou mi věnoval v rámci svého prostoru a času, který má. Hance Kovandové za její energii a přístup, který mi zřejmě generačně a lidsky hodně sedí. Oběma za jejich podporu v mojí situaci, že mě nikdy nenechali na holičkách, když mi třeba bylo ouvej️. No a holkám Nikole Kopřivové a Klárce Kubešové na centrále, že mají někdy tu trpělivost, mě, o něco zralejší, navádět a odpovídat mi na otázky, které jim pokládám. No a kolegům za cenné rady, nápady, inspiraci, podporu, humor a energii, kterou mají a o kterou vnímám, se rádi dělí a podělí. Je to tu v JUSTO pracovně i osobně moc fajn, i když někdy malinko tápu a nerozumím něčemu.

 – Věra Mádrová, konzultant JUSTO Solvita, 2021