Rodinné domy CHKO Křivoklátsko (PRODÁNO)

Sýkořice

Datum dokončení stavby: 1. 9. 2021 Datum zahájení prodeje: 1. 2. 2021

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi tři rodinné domy o dispozici 4+kk až 5+kk. Každý z těchto domů má vlastní zahradu a parkovací stání. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, která má čistý vzduch a přírodu se skvělou dostupností. Autem jste v Rakovníku, v Berouně či v Kladně do 25 minut. V Praze jste za 35 minut. obec Sýkořice leží na trati Beroun - Rakovník (zastávka Zbečno). Číst dále...

Rodinný dům A s užitnou plochou 114,5 m² a zahradou 267 m² (PRODÁNO)
Dispozice domu: 1.NP (52,7 m²) zádveří se vstupem do sklepa (13,9 m²), obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost, oddělená toaleta, koupelna (dvě umyvadla, vana). Schodištěm se následně dostanete do 2.NP (45,4 m²), kde se nachází chodba, ložnice, dva pokoje a koupelna (WC, sprchový kout). Dokončení stavby září 2021.

Rodinný dům B s užitnou plochou 114,1 m² a zahradou 345 m² (PRODÁNO)
Dispozice domu: 1.NP (62,6 m²) zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, oddělená toaleta, koupelna (umyvadla, vana). Schodištěm se následně dostanete do 2.NP (51,5 m²), kde se nachází chodba, ložnice, dva pokoje a koupelna (WC, sprchový kout). Dokončení stavby září 2021.

Rodinný dům C (samostatně stojící) s užitnou plochou 133,6 m² a zahradou 511 m² (PRODÁNO)
Dispozice domu: 1.NP (72,5 m²) zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, technická místnost pro terasu, oddělená toaleta, koupelna (umyvadlo, sprchový kout). Schodištěm se následně dostanete do 2.NP (61,1 m²), kde se nachází chodba, ložnice, dva pokoje, šatna, oddělená toaleta, koupelna (sprchový kout, vana) a technická místnost. Zahájení stavby léto 2020 / dokončení stavby jaro 2023.

Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě domu - potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít tu nejvhodnější variantu. Pro více informací či prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita

Sýkořice, Sýkořice

CHKO Křivoklátsko Obec Sýkořice leží v členitém terénu Křivoklátské vrchoviny, uprostřed CHKO Křivoklátsko, která představuje jednu z nejkrásnějších přírodních oblastí v České republice. Leží na rozhraní tří okresů- kladenského, berounského a rakovnického, do kterého také patří. Nachází se zhruba 16 km jihovýchodně od Rakovníka, 13 km severozápadně od Berouna a 18 km jihozápadně od Kladna. Žije zde 537 obyvatel. Jedná se o lokalitu, která je vyhledávaná pro klid a čistou přírodu.

Více informací o lokalitě

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.