Apartmány Studnice

Nové Město na Moravě - Studnice

Datum dokončení stavby: 3. 12. 2020

Prodej Apartmánů na Vysočině - ANOTACE Číst dále...

Nově zrekonstruovaný apartmánový komplex v srdci Vysočiny je ideální pro trvalé bydlení, víkendový odpočinek, rekreaci nebo jako výhodná investice s možností pronájmu. Ke všem apartmánům je přiřazena sklepní jednotka, parkování je zajištěno na místní komunikaci přímo před objektem. Majitelé apartmánů budou mít dále ke společnému užívání k dispozici saunu, společenskou místnost (vinárnu) a místnost určenou ke skladování lyží a kol. V ceně apartmánu získáváte dokončení podle vašich představ. Apartmány nabízíme ve stavu „před dokončením“, abyste si mohli vybrat dekory podlahových krytin, obkladů a dalších prvků podle svého vkusu. Celá budova je díky rekonstrukci mimořádně energeticky úsporná.

Lokalita

Nové Město na Moravě 23, Nové Město na Moravě - Studnice

Bydlení v CHKO Žďárské vrchy představuje spojení života v krásné přírodě se snadnou dostupností města, dokonalým relaxem a lákavými možnostmi letních i zimních sportovních aktivit. Obec Studnice je nejvýše položenou obcí Vysočiny a nabízí řadu možností pro odpočinek i aktivní sportovní vyžití. V létě vás čekají stovky kilometrů cyklostezek, síť turistických tras, houbaření, vodní radovánky v okolních rybnících, projížďky na loďkách, rybaření, malebné výhledy, čistý vzduch a nekonečný klid. Jednoduše dokonalý oddych od stresu a shonu. V zimě si užijete běžecké tratě, které vedou bezprostředně okolo domu. 7 min autem od domu najdete i lyžařské svahy. A ty procházky zasněženou krajinou! Protože je obec Studnice neprůjezdná, nabízí dokonalý klid bez dopravního ruchu. Přesto máte stále město na dosah. Do nejbližšího Nového Města na Moravě je to jen 7 km. Vzdálenost z Brna je 70 km, z Prahy 175 km, z Olomouce 110 km a z Pardubic 90 km. Láká vás možnost výhodné investice? Na území CHKO je výstavba omezena a cena nemovitostí zde poroste více než kdekoliv jinde.

Více informací o lokalitě

Klaudia Rojčík Kocmanová

Zvyšuji standardy kvality realitní služby. Zajištění celého procesu prodeje či koupě vaší nemovitosti, pro mě není rutinou. Každá zakázka je jiná, má svoje specifika a každý klient si zaslouží individuální péči. Realitní servis lidsky a profesionálně je moje realita v realitách.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.