Apartmány Studnice

Nové Město na Moravě - Studnice

Datum dokončení stavby: 3. 12. 2020

Prodej Apartmánů na Vysočině - ANOTACE Číst dále...

Nově zrekonstruovaný apartmánový komplex v srdci Vysočiny je ideální pro trvalé bydlení, víkendový odpočinek, rekreaci nebo jako výhodná investice s možností pronájmu. Ke všem apartmánům je přiřazena sklepní jednotka, parkování je zajištěno na místní komunikaci přímo před objektem. Majitelé apartmánů budou mít dále ke společnému užívání k dispozici saunu, společenskou místnost (vinárnu) a místnost určenou ke skladování lyží a kol. V ceně apartmánu získáváte dokončení podle vašich představ. Apartmány nabízíme ve stavu „před dokončením“, abyste si mohli vybrat dekory podlahových krytin, obkladů a dalších prvků podle svého vkusu. Celá budova je díky rekonstrukci mimořádně energeticky úsporná.

Seznam nabízených nemovitostí

ID Název Stav Plocha Dispozice Cena
J07162 Prodej 3+kk, 78 m², Nové Město na Moravě - Studnice rezervováno 75 m² 3+kk 4 370 000 Kč
J07161 Prodej 3+kk, 106m², Nové Město na Moravě - Studnice volné 106 m² 3+kk 5 405 000 Kč
J07160 Prodej 3+kk, 119m², Nové Město na Moravě - Studnice rezervováno 116 m² 3+kk 6 555 000 Kč
J07159 Prodej 4+kk, 101 m², Nové Město na Moravě - Studnice volné 95 m² 4+kk 5 738 500 Kč

Lokalita

Nové Město na Moravě 23, Nové Město na Moravě - Studnice

Bydlení v CHKO Žďárské vrchy představuje spojení života v krásné přírodě se snadnou dostupností města, dokonalým relaxem a lákavými možnostmi letních i zimních sportovních aktivit. Obec Studnice je nejvýše položenou obcí Vysočiny a nabízí řadu možností pro odpočinek i aktivní sportovní vyžití. V létě vás čekají stovky kilometrů cyklostezek, síť turistických tras, houbaření, vodní radovánky v okolních rybnících, projížďky na loďkách, rybaření, malebné výhledy, čistý vzduch a nekonečný klid. Jednoduše dokonalý oddych od stresu a shonu. V zimě si užijete běžecké tratě, které vedou bezprostředně okolo domu. 7 min autem od domu najdete i lyžařské svahy. A ty procházky zasněženou krajinou! Protože je obec Studnice neprůjezdná, nabízí dokonalý klid bez dopravního ruchu. Přesto máte stále město na dosah. Do nejbližšího Nového Města na Moravě je to jen 7 km. Vzdálenost z Brna je 70 km, z Prahy 175 km, z Olomouce 110 km a z Pardubic 90 km. Láká vás možnost výhodné investice? Na území CHKO je výstavba omezena a cena nemovitostí zde poroste více než kdekoliv jinde.

Více informací o lokalitě

Klaudia Kocmanová

Moje první setkání s obchodem a klienty bylo před více než 25 lety v bance. Intuice mě přivedla k osobní vizi stát se „osobním rodinným bankéřem.“ Tak začala moje dlouhá cesta bankovním světem. Prošla jsem řadou pozic od obchodních, manažerských včetně realizátora projektu. Vybudovala jsem od základu, úspěšnou, dodnes fungující službu privátního bankovnictví pro nejbonitnější klienty – Erste Private banking v České spořitelně na Moravě. Svou profesní dráhu ve finančnictví jsem završila na pozici Top managementu Tatrabanky v Bratislavě. 

Bydlení, a vše s tím spojené od hledání nemovitosti, úpravy interiéru až po kombinaci financování či možnosti investice mě vždy bavilo a svůj dlouholetý koníček  “nemovitosti” jsem proměnila v každodenní realitu. Po tolika letech v bankovnictví byl přechod do realit jasná cesta ke zúročení všech mých dosavadních zkušeností a znalostí.  

Moje profesní dovednosti a životní zkušenosti mě naučily vnímat změny, které klienta provázejí, v souvislostech a řeším věci uceleně a koncepčně. Ekonomické vzdělání mi umožňuje rychle se zorientovat na realitním trhu a být vaší oporou. Smysl individuálního nadstandardního proklientského servisu jsem si uvědomila už v mém působení v privátním bankovnictví. Baví mě promýšlet u každé zakázky prodejní i marketingovou strategii na klíč. Jsem nadšená z dnešních technologických nástrojů, které napomáhají lepšímu prodeji nemovitostí a ráda je využvám. 

Každý jednotlivý obchod v realitách vnímám jako samostatný projekt s přístupem, jako kdybych prodávala vlastní nemovitost. Nehledám kompromisy, hledám řešení, preferuji kvalitu nad kvantitou a každý projekt si sama proaktivně řídím. Díky tomu také proto prodám většinu nemovitostí v krátkém čase. 

Jsem máma, babička, partnerka, kamarádka a nadšenec nových technologií a možností, které dnešní doba přináší. Zajímám se o východní filosofii, miluji golf a jógu. Jóga mě naučila věřit své cestě a být sama sebou, ctít svoje hodnoty a dotahovat věci do konce. Na golfu mě fascinuje, že přicházejí nové šance znovu a znovu vždy s každým dalším odpalem. Golf je kopie našeho života zhuštěná do 18 jamek. Odráží mou povahu a životní filozofii. Moje profese je mou životní cestou, nikoli jen zaměstnáním. 

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.