Tým realitních poradců JUSTO

Uvažujete o své nové kariéře realitního poradce? JUSTO kariéra.

JUSTO Consulting


Michal Pazdera

Práce realitního poradce je nikdy nekončící proces vzdělávání. Tuto práci dělám přes 10 let a žádná transakce není stejná. Neustále se vzdělávám. Rád vám pomohu s jakoukoliv otázkou týkající se nemovitostí. Mou specializací je vymyslet řešení v situaci, která se zdá býti neřešitelnou. Vše v souladu s právem, etikou a morálkou. Vždy se snažím najít řešení nejlepší pro mého klienta. Rád pomohu i vám nalézt řešení, které bude nejvhodnější pro vaši situaci.


Michal Zuna

Vybrat si tu složitější, avšak správnou a poctivou cestu bylo jednoduché rozhodnutí.

V obchodě se pohybuji přes devět let a setkal jsem se s různými pohledy na klientský přístup ať už v obchodní, nebo partnerské rovině (kde klientem jsou pro mě naši realitní poradci). Jako jednatel společnosti JUSTO mám příležitost uplatnit pravidlo, že klient je pro nás nejdůležitější součástí byznysu. Proto pro Vás připravím vždy nadstandardní a často i nestandardní způsob řešení. Ať už potřebujete zajistit financování, jste majitel nemovitosti, nebo nespokojený makléř.

Mám radost ze zvyšujících se požadavků klientů, kdy dnešní nadstandard může být zítra průměrem. To je motiv k neustálému hledání nových nástrojů a způsobů, jak Vás učinit spokojenými, a především je to motiv k průběžnému vzdělávání mne samotného i našeho týmu.

Ve volném čase, především v brzkých ranních hodinách, rád sportuji. Zejména mě baví inline bruslení nebo cvičení na TRX. Mám rád cestování, ať už za relaxem, nebo gastronomií.


Mgr. Petr Růžička

V oblasti realit se pohybuji mnoho let jako advokát zastupující klienty v nejrůznějších záležitostech týkajících se nemovitostí, ať už se jedná o prodej, koupi, nájem nebo výstavbu. Mým cílem je zajistit pro naše klienty nejen naprostou právní bezpečnost jejich transakce, ale též vysokou míru odbornosti a loajality při poskytování realitních služeb. V rámci své činnosti ve společnosti Justo se zaměřuji na zastupování kupujících, zajišťování developerských projektů a jiných komplikovanějších případů, včetně exekucí, insolvencí či soudních sporů týkajících se nemovitostí.


Mgr. Lumír Veselý

Jsem absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Po ukončení studií, v roce 2000, jsem ihned nastoupil jako koncipient do advokátní kanceláře. Samostatně advokacii vykonávám od roku 2004. Již od prvních dnů své praxe jsem měl možnost seznamovat se s problematikou práva nemovitostí. Čím více jsem s tímto právním odvětvím přicházel do styku, tím více jsem nabýval přesvědčení, že toto odvětví je složitější, než se může na první pohled zdát, a že je ze strany mnoha kolegů advokátů podceňováno. V rámci své praxe jsem měl možnost poznávat specifika realitního trhu. Realitní trh mě natolik zaujal, že jsem se rozhodl působit nejen jako advokát, který poskytuje právní služby kupujícím nebo prodávajícím, ale aktivně se i na realitním trhu podílet. Dnes jsem součástí společnosti, která poskytuje komplexní realitní poradenské služby, včetně služeb právních, a pomáhá tak ke kultivaci realitního trhu v rámci ČR. Specializuji se na právo nemovitostní a spornou agendu, a zároveň zastupuji mé klienty v soudních a správních řízeních. V těchto oblastech mám přehled o aktuální rozhodovací praxi soudů. Pomohu Vám řešit jakoukoliv situaci s Vaší nemovitostí, ať už se jedná o rodinný či bytový dům, pozemek nebo byt.


Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.


Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

JUSTO Hradec Králové


Daniela Čeřovská

Vážení klienti, obchodní činnosti se věnuji od roku 1998. Na práci v realitách jsem se zaměřila od roku 2011. Působím jako realitní konzultant a zprostředkovatel v Královéhradeckém i Pardubickem kraji. Jelikož mám ráda lidi, má práce je pro mě potěšením. Hlavním cílem je vedle profesionálních a kvalitních služeb také plnohodnotný lidský vztah založený na důvěře a čestnosti. Ráda se vzdělávám, poznávám nové věci a rozvíjím lidské vztahy a vzájemnou komunikaci. Moji klienti jsou u mě na prvním místě. Pomohu vám s prodejem vaší nemovitosti nebo pro vás vyhledám vhodnou nemovitost. Zaměřuji se zejména na byty a rodinné domy, ale zprostředkuji i jiné typy nemovitostí. Můžete se na mě obrátit i s vypracováním tržního ocenění nemovitosti, zajistím vám vypracování PENB, nebo poskytnu konzultaci ohledně vaší nemovitosti.

JUSTO Nový domov


Pavla Veselá

Ano, trvalo mi to, ale zjistila jsem, že věci kolem na nás působí. Nechápala jsem, proč si někteří lidé koupí svůj vysněný domov a během pár let zjistí, že se v něm necítí dobře. Je to tím, že při výběru svého nového domova zapomněli na to, že na každého z nás působí pozitivně něco jiného. Například orientace domu, kdy a kam svítí většinu dne sluníčko, kde se dům nachází v porovnání se sousedními domy, z jakých materiálů je dům postaven a jsou tu i další důležité faktory. Máme obchody v ulici, kde se daří, a přes ulici je jiný obchod, kde se nájemníci neustále mění. To samé je i s byty a domy. Všimli jste si, že jeden byt v domě se prodává pořád a pořád dokola a nikdo v něm nebydlí moc dlouho? Chcete najít to správné místo hned na poprvé a neztrácet čas stěhováním? Ráda Vám pomohu s výběrem vašeho nového domova. Pokud hledáte odborníka, který Vám pomůže s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti nebo potřebujete konzultaci při vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi či pronájmu, neváhejte mne kontaktovat. Pomohu Vám také s určením tržní ceny nemovitosti a zajistím doplňkové služby, ať už se jedná o zpracování PENB, nebo organizace stěhování do nového domova. Jo a abych nezapomněla, v realitách pracuji od roku 2011 a stále tu práci miluji.

JUSTO Přerov


JUSTO Realbox


Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)


Petr Vazač

Již více než dvacet roků se pohybuji na trhu s nemovitostmi. Vzhledem k tomu, že mám rád obchod jako takový, práci s lidmi a vše, co se týká nemovitostí, založil jsem v roce 2006 vlastní realitní kancelář. Mým snem, který se snažím precizně realizovat, je seriózní realitní kancelář, kde každý klient najde realitního poradce svému založení, srdci či věku nejbližšího. Neustále pracujeme na tom mít vzdělaný, profesionální, precizní, komunikativní, stálý a spokojený tým realitních poradců, protože jen tak budeme moci poskytnout bezpečné, profesionální a příjemné služby Vám, našim váženým klientům.


Šárka Sochůrková

Ve společnosti REAL BOX pracuji od roku 2009. Jsem to právě já, na koho pravděpodobně narazíte jako na prvního v kanceláři. Mám na starosti recepci a veškerou administrativu. Důsledně hlídám, aby se vzkazy Vás, našich klientů, dostaly k realitnímu poradci, aby byla všechna podání na katastr, finanční úřad či jinou instituci v naprostém pořádku a včas. Jsem oporou a supervizí veškeré inzerce naší kanceláře. Vzhledem k tomu, že mám největší přehled o nabídkách a poptávajících, pomáhám poradcům spojovat poptávající klienty s nabídkou nemovitostí.


Šárka Matějková

Na realitním trhu v Jižních Čechách působím od roku 2009. Na začátku každého obchodu se snažím zjistit informace, potřeby, pocity klienta do morku kosti. Pokud se mě toto podaří a klient mě dá svoji důvěru, můžu pak pro něj udělat maximum. Co je pro mne důležité, je pravidelná komunikace o všem, co se děje. Dokážu se vžít do pocitů prodávajícího či kupujícího, který neví, jak se věci mají. Přeji si, aby moji klienti prožívali svůj, velmi často ojedinělý realitní obchod bez zbytečného stresu a v pohodě. Svůj volný čas trávím různorodě, na zahradě, se svojí psí smečkou nebo pomocí dětem v dětských domovech na Písecku. Domov … to je vlastně to, co se snažím svým klientům zajistit.


Ing. Darina Jadlovská

Celý svůj profesní život se pohybuji ve stavebnictví, správě nemovitostí, obchodu s nemovitostmi a oceňováním nemovitostí. Práci realitního poradce jsem započala ve společnosti REAL BOX v roce 2007. Tento obor jsme si vybrala právě proto, že nemovitost vidím jako celek tj. stavba, právo, cena, využitelnost a samozřejmě energie. Ráda pracuji systematicky, věcně správně, dodržuji slíbené termíny. Oceněním pro mne je spokojený klient, který má ve mne důvěru. Život okolo nemovitostí se neustále vyvíjí, proto si stále zvyšuji své vzdělání, zdokonaluji se v nových technologiích a nabírám nové a nové zkušenosti s každým obchodem. Když už mě zůstane volný čas, ráda vyjedu na kole, běžkách nebo se setkám se svými přáteli.


Kateřina Dlabačová

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.


Dana Štolková

Od roku 2006 jsem realitním poradcem REAL BOXU v Jižních Čechách, samozřejmě je mému srdci nejbližší Písecko a okolí. Nejdůležitější pro mne je precizně provedený obchod, kdy jsem si naprosto jistá, že moji klienti jsou pravidelně informováni o každém kroku a zároveň, že jsou všechny kroky důsledně ošetřeny po právní stránce. Spokojenost mých klientů násobí moji spokojenost. Vzhledem k délce působení v jednom regionu mám přehled o rezidenčních i komerčních nemovitostech. Nebuduji si specializaci na jeden druh obchodu, vždyť i požadavky mých klientů jsou různorodé – jeden rok řešíme byt, druhý chatu, třetí rok hledáme byt na pronájem v Praze pro syna či dceru na studiích a další rok … třeba investici na důchod. Ve svém volném čase ráda cestuji a aktivně odpočívám.


Vávrová Angela

I když jsem v REAL BOXU teprve od června 2018, s nemovitostmi mám bohaté zkušenosti ze svého soukromého i profesního života, ať už s prodejem a nákupem, tak i se správou nemovitostí. Umím se na obchod podívat jako klient i jako realitní poradce. Mnoho lidí má špatnou zkušenost nebo výhrady k práci realitních poradců. I já jsem měla podobné zkušenosti. Pojďme to změnit. V životě mnoha lidí je prodej nebo nákup nemovitosti velkým krokem. Nejste na to sami. REAL BOX je profesionální tým s právní podporou, a díky tomu s Vámi vyřeším i složitou životní situaci. Mým cílem je Vaše spokojenost.


Sára

V REAL BOXU působím od března 2016. Ráda bych v realitní kanceláři pracovala dřív, ale páníčkové mě to dříve nedovolili. Nyní si o sobě myslím, že jsem realitní pes specialista a hlídací pes v jednom psím těle. Ve skutečnosti se se mnou jen mazlí realitní tým REAL BOXU (za odměnu jim ujídám svačiny) a občas si očichám někoho z klientů. Nejraději mám malé zákazníky REAL BOXU, ti si se mnou hrají, než ti velcí domluví, co potřebují.

JUSTO Teplice


Slavomír Marek

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova.

V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory!

A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.


Antonín Jenč

V realitách se pohybuji pod vedením zkušených realitních poradců společnosti JUSTO. Díky této příležitosti jsem schopen stát se pro Vás odborníkem nejen v oblasti realit, ale také v oblasti právní problematiky. Hlavním cílem je pro mě etické a bleskové jednání, spokojený klient, spolehlivost a v neposlední řadě osobní rozvoj. Ve svém volném čase se rád věnuji bojovým sportům, díky kterým jsem silnější jak na těle, tak na duši. A se stejnou vervou jakou se vrhám do ringu, tak i Vás provedu světem realit.


Zdenka Zajacová

V oblasti realit se pohybuji již řadu let. Díky tomu jsem pro vás schopna nabídnout nejvhodnější řešení pro koupi nebo prodej bytu, domu či pozemku. Vždy se snažím najít takové řešení, aby klient byl spokojen. Vzhledem k pravidelným školením mám rozsáhlý přehled o aktuální legislativě, takže mohu poradit i v této oblasti, která je nedílnou součástí obchodu s realitami. Budu potěšena pokud se na mě obrátíte, ráda vám pomohu či poradím.


Kateřina Maříková

Do Justo Teplice jsem nastoupila jako hypoteční specialista v druhé polovině roku 2016. Při své práci se setkávám hlavně s klienty, kteří chtějí koupit nemovitost. Společně nacházíme nejvhodnější možnosti financování a také specifikujeme požadavky na nemovitost, kterou klienti hledají. Z tohoto důvodu jsem svou stávající činnost rozšířila také o realitní služby. Díky tomu mohu prodávajícím klientům rychle nabídnout vhodného a ověřeného kupujícího, a pro kupujícího klienta dokáži najít vhodnou nemovitost podle jeho požadavků. Můžete se na mě obrátit jak s nemovitostí, kterou chcete prodat, tak i v případě, že nemovitost hledáte. Nabízím Vám 100% servis, vysokou profesionalitu a věřím, že s mou prací budete spokojeni.


Eva Míková

Na realitním trhu působím od roku 2014, ale práci s lidmi se věnuji téměř 20 let. Na práci poradce mě baví hlavně každodenní komunikace s klienty. Spolupráci s JUSTO jsem si vybrala z důvodu pravidelných školení v oblasti realitního práva a ostatních profesních dovedností. Ke své práci přistupuji zodpovědně a vždy s empatií. Těší mě, když je za mnou vidět dobře odvedená práce v podobě spokojených klientů.


Ing. Bc. Zhanna Zimnukhova

Mojí specializací je prodej bytů v Teplicích a okolí, ale dokáži Vám pomoci i s prodejem rodinného domu či pozemku. Při své práci udělám vše pro Vaši spokojenost a poskytnu Vám ten nejvyšší možný realitní servis. Svou práci vykonávám poctivě, svědomitě a vždy mi jde o spokojenost všech stran na konci každého prodeje. Mé obchodní krédo je rychlost, profesionalita a čestné jednání.Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.


Petr Bauer

K týmu Justo Teplice jsem se přidal v roce 2017, protože mám rád kvalitní a spolehlivou práci, která je tu podmínkou. Baví mě práce s lidmi a jsem pouze pro férové jednání, proto pro mě Justo bylo jasnou volbou. Můj hlavní cíl je, abychom měli spoustu spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrátí a doporučí nás.


Timmík

Ahoj, já jsem Timmík a rád bych se jednou stal profesionálním realitním poradcem. Proto se teď učím od těch nejlepších, ale je to na mě moc náročné a vyčerpávající, a tak jsem zatím profesionál hlavně přes odpočívání. Být skvělým poradcem je velká výzva. Pokud máš rád výzvy a nebojíš se náročné a zodpovědné práce, tak se mi ozvi, protože na správné lidi já mám čuch.


JUSTO Ústí nad Labem


Slavomír Marek

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova.

V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory!

A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.


Michal Števko

Můj osobní příběh s nemovitostmi začal již v roce 2011, kdy jsem si pronajal svůj první byt. Po této zkušenosti jsem zjistil, že najít dobrého realitního makléře v této době a regionu není jednoduché. Z tohoto důvodu jsem chtěl v oboru realit začít a udělat pro své budoucí klienty maximum. Na mé práci se mi líbí, že poznávám spousty zajímavých lidí, každý klient je jedinečný. Stejně tak i nemovitosti, které dokáží člověka překvapit. Práce realitního poradce je pestrá, velmi mě baví a popravdě stala se i mým koníčkem. Jako člověk jsem kreativní, pracovitý, trpělivý, s pevnými morálními a mravními zásadami. Proto svým klientům nabízím seriózní jednání, lidský přístup a zodpovědnost. Neustále a rád se vzdělávám, neboť potřebných vědomostí a odborných znalostí v oboru je mnoho. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, mám rád hory a snad jako každý jezdím rád za teplem.


Pavel Hoferica

V realitách pracuji již druhým rokem jako realitní poradce, a stále se vzdělávám v našem kvalitním týmu JUSTO Česká republika. Na této činnosti mě baví, jak je flexibilní a zároveň mi otevírá obzor a cestu k lidem, kteří se stávají spokojenými klienty a v lepších případech někdy i přáteli. Mohu o sobě říci, že jsem spolehlivý, všestranný a rád ve společnosti. Ve svém volném čase se věnuji rodině, cestování, sportu a rád poznávám nová místa. Jsem tu pro Vás a rád Vám pomohu s všestrannou realizací nákupu a prodeje nemovitosti.


Daniel Pekař

Okolo realitního prostředí se pohybuji již od roku 2014, kdy jsem se začal věnovat hypotečním produktům a pro své klienty hledal vhodné nemovitosti i jejich individuální financování. Rozšířit své služby o realitní činnost byl tedy jednoznačný krok. Od roku 2017 působím ve společnosti Justo Ústí nad Labem. Nejčastěji pracuji s klienty, kteří chtějí koupit nemovitost, znají specifikaci nemovitosti, kterou hledají, a mají zajištěno financování. Díky tomu mohu prodávajícím klientům rychle nabídnout vhodného a ověřeného kupujícího. Můžete se na mě obrátit nejen s vyhledáním, ale i s prodejem nemovitosti. Věřím, že s mojí prací budete spokojeni, stejně jako klienti před Vámi.


Edgar

Ahoj, jsem zavalitý chlapík s velkýma, vykulenýma očkama, díky kterým mi neunikne žádná realitní nabídka. Jsem labužník párečků a jiných laskomin. Říkají mi Edgar, pro mé přátelé Eda. Jsem roztomilé a zvídavé štěňátko, které musí prozkoumat a zjistit jakoukoli situaci, stejně jako moji kolegové v naší realitní kanceláři JUSTO. Hlavně jsem velmi společenský a nenahraditelný parťák, který rád rozveselí své kolegy i klienty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X