Prodej 3+kk, 80 m², Střemy

Střemy

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout exkluzivní byt v osobním vlastnictví, který prošel kompletní rekonstrukcí. Realizace proběhla v roce 2022 a nyní se byt bude do konce tohoto roku kolaudovat. Dispozice samotná je 3+kk o výměře 76,4 m². Byt je velmi dobře dispozičně řešen a nachází se ve třetím patře čtyřpodlažního panelového domu bez výtahu. Dům má nově udělanou střechu a nyní čeká na zateplení. Parkovat se dá volně před domem, kde naleznete i klidné posezení. Je jen na vás zda ho využijete k posezení s rodinou či s přáteli. Byt lze jednoduše rozšířit o půdní prostor, který je možné zpřístupnit z obývacího pokoje a rekonstruovat jako další obytnou místnost.

Byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem (39,6 m²), dva neprůchozí pokoje (13 m², 10,5 m²), koupelna se sprchovým koutem (3,7 m²), oddělená toaleta (1 m²) a prostorná chodba (8,55 m²), kde je možné vybudovat vestavěnou skříň. Komora (2 m²) je na patře hned u bytu a sklep (2 m²) se nachází v přízemí domu.

Střemy se nachází na okraji chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a je zde i obchod s potravinami. V pěší dostupnosti dvou minut je vzdálena autobusová zastávka odkud se dostanete nejen do Mělníka. Mělník je autem vzdálen 10 minut jízdy a Mladá Boleslav 30 minut. Na nejbližší pražské metro se dostanete za necelých 40 minut.

Koupí získáte bydlení v úplném klidu, kde budete na dosah čisté přírody.

Lze financovat hypotečním úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat poradce.


Cena 3 920 000 Kč
Adresa Střemy Střemy
ID nabídky J08760
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Topení Ústřední elektrické
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 76 m²
Datum nastěhování 1.1.2023
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 80 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Novostavba
Rok rekonstrukce 2022
Energetická náročnost G

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.