Prodej 4+kk, 106 m², Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou - Malá Strana

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme na prodej bytové jednotky o dispozici 4+kk v novostavbě rodinného domu – ul. Vorařská, Týn nad Vltavou. Byt s označením 1 o výměře cca 106,3 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu (samostatný vstup je v přízemí). Náleží k němu terasa s orientací na sever/východ a s výhledem na řeku Vltavu. Výměra terasy je cca 30 m² (výměra terasy není započítána do plochy samotného bytu). V kupní ceně za byt jsou zahrnuta i 2 parkovací stání.

Byt Vám nabídne samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem i vanou, prostornou vstupní předsíň, 3 neprůchozí pokoje a obývací pokoj s kuchyňským koutem, odkud je vstup na terasu.

Kupující si dle vlastního přání a na své náklady zařídí pouze výběr a zhotovení kuch. linky a světel. Pro bližší představu o dispozici bytu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete půdorys bytu a také situační plánek s vyznačením polohy parkovacích stání. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa. Rádi Vám ho zašleme přímo na e-mail. Dům byl zkolaudovaný v srpnu 2022, ale adresa v inzerátu může být zobrazována nepřesně. Právě proto jsme mezi fotky umístili i mapku s vyznačením přesné polohy domu.

Město Týn nad Vltavou Vám poskytne plnou občanskou vybavenost v podobě pošty, obchodů, lékařské péče, volnočasového vyžití a dalších doplňkových služeb. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází např. autobusové nádraží, obchodní centrum, restaurace nebo cyklostezka u řeky Vltavy.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit stavbu po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi bytu Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 5 190 000 Kč
Adresa Týn nad Vltavou - Malá Strana
ID nabídky J08487
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet Wi-Fi
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 106 m²
Rok výstavby 2022
Datum nastěhování 1.2.2023
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 136 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 30 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost C 95 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.