Prodej 2+1, 60 m², České Budějovice

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám na prodej nabízíme kompletně zrekonstruovaný družstevní panelový byt 2+1 o výměře cca 60 m². Nachází se ve 3. podlaží devítipodlažního domu v ul. J. Opletala, na okraji českobudějovického sídliště Šumava.

Nad rámec plochy bytu je balkon o výměře cca 2 m² orientovaný na východ a sklep v přízemí domu o výměře cca 1 m².

Po průchodu předsíní vstoupíte z chodby do neprůchozí ložnice, do velmi praktické komory (s policemi), obývacího pokoje a také do koupelny s vanou, umyvadlem, WC, pračkou a oknem. Obývací pokoj je průchozí skrze posuvné dveře do plně vybavené kuchyně s jídelnou – kuchyni vyrobil na míru truhlář. Z obývacího pokoje se také dostanete na balkón.

Pár desítek metrů od domu máte základní i mateřskou školu, autobusy MHD jezdí ze zastávek jen kousek od domu a po pár minutách chůze se dostanete do Obchodního centra Čtyři Dvory, do kampusu Jihočeské univerzity (stačí přejít silnici), na poštu i do Branišovského lesa (procházka, cyklostezka). Zaparkovat můžete na veřejných parkovacích místech před domem v ulici.

Tento byt využije mladá rodina, studenti VŠ i pár v důchodovém věku. Je světlý, prostorný, bezbariérový, po kompletní rekonstrukci a v dosahu MHD.

Součástí inzerátu je i 3D orientační půdorys bytu a videoprohlídka. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme, stejně jako doplňující informace a přehled o měsíčních nákladech.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi bytu Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 3 850 000 Kč
Adresa J. Opletala České Budějovice
ID nabídky J08343
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 9
Garáž Ne
Balkón Ano
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Internet Wi-Fi
Převod do OV Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 60 m²
Datum nastěhování 1.6.2022
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha užitná 63 m²
Plocha balkónu 2 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Sídliště
Telekomunikace Internet
Stav objektu Po rekonstrukci
Rok rekonstrukce 2015
Energetická náročnost G

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.