Pronájem 2+1, 60 m², Brno - střed

Brno-střed - Zábrdovice

Provizi realitní kanceláři PLATÍ MAJITEL, nikoliv nájemce

Hledáte byt s osobitým duchem, po celkové a zdařilé rekonstrukci, v cihlovém domě v centru Brna? Pak Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k nájmu byt 2+1 o užitné ploše 60 m² (+ komora na patře 1,15 m², + sklepní kóje 1,65 m²) , nacházející se v 4. nadzemním podlaží, na adrese Milady Horákové 44, 602 00 Brno-střed.

Dispozici tvoří chodba, ze které je přístup do kuchyně, WC, koupelny a pokoje. Z pokoje je potom přístup do ložnice. Velkou výhodou je výhodně orientovaná jižní pavlač před vstupem do bytu, která se využívá, jako balkón.

Byt se nabízí jako částečně vybavený. Zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů, pračka, v chodbě trojité skříně, botník a police. Výhodou bytu je vlastní plynový kotel.

MHD 1 min chůze od domu. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.


Cena 15 500 Kč za měsíc
Poznámka Měsíční zúčtovatelná záloha na služby vč. energií (pro 2 osoby): 3.500,- Kč, Jistota (vratná kauce): 31.000,- Kč, Provizi RK platí majitel nemovitosti, nikoliv nájemce. Součástí měsíčních záloh je i rychlý internet a TV PODA.
Adresa Milady Horákové Brno-střed - Zábrdovice
ID nabídky J07915
Stav nabídky pronajato

Zobrazit všechny parametry


Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 60 m²
Datum nastěhování 20.11.2021
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 60 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost E 413 kWh/m²/rok

Lucie Hladká

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala.

Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila.

Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších.

Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR.

A to především proto, že:

  1. sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu
  2. zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií
  3. tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií

Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.