Prodej 3+1, 59 m², Praha - Krč

Praha 4 - Krč

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s lodžií, který se nachází v ulici Ružinovská v pražské Krči a je určený ke kompletní rekonstrukci. Dispozici bytu lze však v rámci rekonstrukce snadno upravit Byt je umístěný v sedmém patře kompletně revitalizovaného panelového domu s dvěma výtahy. Součástí bytu je také sklep o výměře 1,2 m² a lodžie o výměře 6,8 m². Okna směřují na východní stranu do okolní zeleně.

Byt je dispozičně řešený vstupní chodbou, kde je dostatečný prostor pro prostornou vestavěnou skříň, dvěma samostatnými pokoji, obývacím pokojem se vstupem do kuchyně, koupelnou a odděleným WC.

Jedná se o klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností. Zastávka MHD Zálesí odkud se dostanete na metro trasy C Kačerov je pár minut chůze od domu. Stejně tak obchod, školka nebo škola. Do 8 minut chůze dojdete do Fakultní Thomayerovy nemocnice, nebo IKEMu. Možnost odpočinku a sportovních aktivit vám nabízí přilehlý Krčský les.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme sjednat financování.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit prohlídku, neváhejte kontaktovat realitního poradce.


Cena 6 000 000 Kč
Adresa Ružinovská 1227/16 Praha 4 - Krč
ID nabídky J07842
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 14
Lodžie Ano
Výtah Ano
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 59 m²
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 6 m²
Plocha užitná 69 m²
Podlaží 8.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Před rekonstrukcí
Energetická náročnost F 213 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.