Prodej pozemku, 1176 m², Želešice

Želešice

Tato nabídka již není aktivní

Prohlédněte si podobné nabídky

Hledáte pozemek s jižní orientací kousek od Brna, přitom na klidném místě a v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností?

Pak Vám můžu v zastoupení majitele nabídnout pozemek č. 960/8 v obci Želešice. Plocha pozemku činí 1176 m².

Pozemek je umístěn v řadě již stávajících rodinných domů. Dle stávajícího územního plánu spadá pozemek pod plochy pro individuální bydlení venkovského charakteru – smíšené území – Bz/1. Detailní informace k územním plánům jsou uvedeny na webových stránkách obce.

K pozemku vede obecní komunikace. U pozemku se nachází obecní vodovod a kanalizace, a je uzavřena smlouva na připojení k elektřině a k plynu. Bylo vydáno rozhodnutí k nakládání s podzemními vodami a jejich odběru (studna).

Ve spodní části pozemku je umístěn el. sloup a elektrické vedení s ochranným pásmem elektřiny. Dále pak ochranné pásmo lesa.

Podrobné technické podklady se všemi informacemi ráda na vyžádání zašlu vážným zájemcům.

Obec Želešice se nachází 15 min autem od hlavního nádraží, kousek od přivaděče na Vídeň a od dálnice. Za 7 min se autem dostanete do obchodního centra Olympie.

V obci naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost – lékaře, ochod, poštu, restaurace, obecní úřad, mateřskou a základní školu, cukrárnu, dětské hřiště apod.

V blízkosti obce se nachází přírodní park Bobrava. Sportovní vyžití nabízí i hřiště, tělocvična, parková dráha nebo horolezecká stěna. U Olympie je možnost využít cyklostezky pro inline nebo cyklistiku.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

Video a vizualizace domu jsou pouze ilustrační.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Želešice 2 Želešice
ID nabídky J07741
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 1176 m²
Plocha užitná 1176 m²
Umístění objektu Klidná část obce

Lucie Hladká

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala.

Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila.

Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších.

Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR.

A to především proto, že:

  1. sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu
  2. zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií
  3. tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií

Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.