Prodej RD 312 m² (zahrada 414 m²), Kunovice

Kunovice

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji velký, dvougenerační rodinný dům se zahradou a garáží pro dvě vozidla, v klidné části města Kunovice. Dům je ideální pro bydlení více generací jedné rodiny nebo pro velkou rodinu. Je zde možné kombinovat bydlení i podnikání. Dispozice domu je 6+2, k tomu je v 1 NP velká technická místnost a prostorná garáž pro dvě vozidla. Zastavěná plocha domu je 175 m². Zahrada má výměru 414 m². Dům má tři nadzemní podlaží, dva velké balkóny o celkové výměře 23 m², dvě oddělené lodžie o celkové výměře 10 m² a za domem je zastřešená terasa o výměře 20 m². Celková užitná plocha domu je 312 m², z toho 21 m² tvoří schodiště a 54 m² je dvougaráž. Před domem lze před garáží zaparkovat další dvě osobní auta. V prvním nadzemní podlaží je vstup do domu, předsíň a schodiště, jeden pokoj pro hosty, technická místnost, která slouží jako letní kuchyň i jako prádelna a je zde umístěný plynový kotel. Dále je na tomto podlaží WC a sprchový kout, podlaží dominuje velká prostorná a průjezdná garáž pro dvě vozidla. Touto dvougaráží se dá projet na zahradu, až dozadu, po šikovně položené zámkové dlažbě jako pojezdné ploše pro vozidlo. Vkusným schodištěm se dostaneme do druhého nadzemního podlaží, které začíná halou s se vstupem do obytné části a nalevo se schodištěm do dalšího patra. V tomto druhém nadzemním podlaží se nachází samostatné WC, koupelna s prostornou rohovou vanou, velká spojovací chodba, dva neprůchozí pokoje a velká kuchyně se samostatnou komorou. V kuchyni je moderní kuchyňská linka s vestavěnými elektrospotřebiči Beko, odsávačem par Philco a varnou plynovou deskou. Na straně domu na zahradu je prostorný balkón, který je přes celou šířku domu, vstup je z pokoje a kuchyně. Bočním schodištěm se dostaneme do třetího nadzemního podlaží, kde je chodba, samostatné WC, koupelna s vanou, tři neprůchozí pokoje a samostatná komora. Z jednoho pokoje lze udělat kuchyň, ve zdi jsou přípojky vody a odpadu. Z tohoto pokoje je vstup do samostatné komory. Na půdu se lze dostat sklápěcím žebříkem. Po celé podlaze půdy je položená termoizolační vata pro zateplení domu. Teplo v domě i ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel Tiger. Na střeše je betonová střešní krytina. Na zahradě je oplocená část pro domácí zvířectvo, kotec pro psa a nově postavená hospodářská budova. Dům je z větší části cihelný, jen někde jsou použity tvárnice Porobeton. Vlastník provedl vnitřní i venkovní rekonstrukci - koncem roku 2003 zateplení a v roce 2017 novou fasádu. Majitel si vyhrazuje právo prodat svou nemovitost nejlepší nabídce. Cca 100 metrů od domu je nejbližší obchod s potravinami, základní škola je vzdálena cca 200 m, do centra města je to cca 500 metrů pěšky. Město Kunovice těsně sousedí s Uherským Hradištěm, mají společné hranice i hlavní komunikaci. Pomůžeme Vám získat financování této nemovitosti. Další informace Vám rád sdělím na předem domluvené prohlídce.


Cena 5 300 000 Kč
Poznámka provizi RK platí prodávající
Adresa Záchalupčí Kunovice
ID nabídky J07000
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ne
Počet bytů 2
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ano
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 4
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet Wi-Fi
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 363 m²
Rok výstavby 1970
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 414 m²
Plocha zahrady 414 m²
Plocha lodžie 10 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 312 m²
Plocha balkónu 23 m²
Podlaží 205.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 20 m²
Plocha zastavěná 175 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Nízkoenergetický Ne
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Obytná
Telekomunikace Satelit
Stav objektu Dobrý
Užitná plocha přízemí 107 m²
Rok rekonstrukce 2017
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 235 kWh/m²/rok

Ing. Petr Fojtík

Mám za sebou 25letou praxi stavbyvedoucího na stavbách všeho druhu po celé republice. Už při práci stavbyvedoucího jsem komunikoval přímo se zájemci o koupi bytů, což mi bylo přínosem a skvělou zkušeností pro vlastní práci realitního makléře. A od roku 2014 je práce realitního makléře mou hlavní činností. Tady jsem se tvz. našel a tato práce mne opravdu baví a naplňuje. Rád pomáhám lidem, a i proto se neustále vzdělávám ve všech oblastech, které práce v realitách obsahuje. S nadšením jsem přijal výzvu pracovat jako realitní makléř pro značku JUSTO a i vlastnit realitní kancelář této stabilní značky a přijmout s tím související zodpovědnost.

Od 6.3.2020 mne Ministerstvo pro místní rozvoj ČR schválilo jako autorizovaného zástupce autorizované osoby pro prověření odborné způsobilosti profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel 66–042-M. Mohu tedy školit a zkoušet zájemce o profesní kvalifikaci realitní zprostředkovatel. V JUSTO platí zásada, že nebudeme zkoušet sami sebe. Ani své kolegy ze sítě. Myslíme si, že je to ukázkový střet zájmů. Naší odbornost musí posoudit nestranné osoby. O možnost stát se zkoušejícím odborníkem jsem se ucházel před zahájením spolupráce s JUSTO. Dohodl jsem se proto s Michalem Pazderou, že nebudu členem zkušební komise v případě, že by u nás měl zkoušku skládat někdo z kolegů z JUSTO. Věřím, že tyto zásady je správné dodržet.

JUSTO znamená spravedlivý a tato značka včetně osobnosti Michala Pazdery je pro mne zárukou férovosti, upřímnosti, poctivosti, preciznosti, transparentnosti, spolehlivosti, zodpovědnosti a plné odbornosti s lidským přístupem ke klientům. Svou realitní kancelář jsem nazval JUSTO Slovácko, po regionu moravského Slovácka, kde žiji a kde mám svou působnost. Pro Vás, své klienty, jsem připraven zprostředkovat kompletní realitní služby, od tržních odhadů, finančního servisu, geodetických prací či zpracování PENB až po vyklizení nemovitosti, malování a další. Mým standardem je i pomoc s daněmi, které se týkají námi prodaných nemovitostí.

Co neumím sám, to Vám pomohu zařídit.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.