Prodej 3+kk, 94 m², Praha 7 - Holešovice

Praha 7 - Holešovice

Rezervováno

Pokud hledáte bydlení v samotném srdci Prahy, tak jsme pro vás připravili v zastoupení majitele mimořádný byt s působivou atmosférou. Byt má dispozici 3+kk o výměře 94,3 m² ke kterému patří sklepní koje o velikosti 7,1 m². Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 2014: elektřina, voda, zabudované noční osvětlení v hale s pohybovým čidlem, parkety jsou původní (zbroušené a nalakované).

Byt je velmi dobře dispozičně řešen a nachází se ve třetím patře šesti podlažního cihlového domu bez výtahu z roku 1927, který stojí přímo na Letenském náměstí. Společenství vlastníků jednotek má dostatek finančních prostředků na vybudování výtahu a již v tuto chvíli probíhá výběrové řízení na firmu. Po vybudování výtahu následně proběhne rekonstrukce společných částí domu.

Dispozice je řešena: obývacím pokojem s praktickým kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou, oddělenou toaletou a prostornou chodbou.

Přidané hodnoty: Všechny pokoje jsou neprůchozí, okna obou ložnic směřují do klidného vnitrobloku, koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou, video telefon v bytě od vstupních dveří domu a k dispozici nadstandardně velký sklep.

Perfektní dopravní dostupnost do centra města. V pěší dostupnosti deseti kroků je tramvajová zastávka (Letenské náměstí) linek číslo 1, 8, 12, 25, 26, 91, 96). Metro trasy A (Hradčanská) a trasy C (Vltavská) jsou vzdáleny dvě zastávky. Na proti domu se nachází větší potraviny ,,Billa". V blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost (lékaři, restaurace, kavárny, bary, možnost kultury, školy všech stupňů), a pro volné chvíle můžete využít park Letenská pláň, park Stromovka - Královská obora, Planetárium, nebo některé z muzeí.

Hypoteční úvěr možný s kterým vám rádi pomůžeme.

Pro domluvení termínu prohlídky, či zájmu o více informací neváhejte prosím kontaktovat poradce.


Cena 10 862 000 Kč
Adresa Milady Horákové Praha 7 - Holešovice
ID nabídky J06907
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 6
Topení Lokální plynové
Výtah Ne
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 94 m²
Ochrana Památková zóna
Plocha sklepu 7 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 101 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2014
Energetická náročnost F 176 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.