Prodej chaty, 70 m², (408 m²), Telnice - Liboňov

Telnice - Liboňov

REZERVOVÁNO DO 31.8.2020!

V zastoupení majitele Vám nabízím chatu v jedné z nejhezčích lokalit na jižních svazích Krušných hor.

Chatu najdete v charakterově rekreační vesnici Liboňov. Ta je součástí a zároveň vzdálena necelé 2 km od známé Telnice se základní občanskou vybaveností. Jak už můžete tušit, o zábavu tu bude celý rok postaráno… V létě budete relaxovat na zahradě o velikosti 342 m², tvořit ve vlastní prostorné dílně nebo se projíždět na koních na sousedící farmě. Večer pak s přáteli zasednete u vybudovaného ohniště nebo si vyudíte ve vlastní udírně dobrou klobásku. A když se přátelům nebude chtít večer domu, pohodlně se v chatě až v 5-ti lidech vyspíte. Na podzim Vás zdejší lesy pohostí plnými košíky hub a turistických, případně cyklistických tras. V tento moment je nutno zmínit, že v chatě není vybudována koupelna. Letošní podzim proto pravděpodobně využijete také k tomu si nějakou pěknou, stylovou zřídit. Zima tady bude ovšem pohádková, pokud dá Bůh a bude sníh. Chata leží jen 2,5 km od známého Ski areálu Zadní Telnice s více jak 5 km sjezdovek dalšími kilometry pro běžecké lyžování. A není snad nic hezčího, než se po celém dni na sjezdovce usadit u krbu, poslouchat praskání dřeva a popíjet svařák se skořicí. Příští jaro se pravděpodobně ponese ve znamení výměny střechy, což ale vzhledem k zastavěné ploše chaty 46 m² nebude až tak velká položka. A když dá Bůh, možná do té doby bude schváleno i zrušení daně z nabytí nemovitosti, což by tento náklad mohlo z části vykompenzovat.

Nabídku financování máme pro Vás připravenou. Stačí zavolat a přijet se osobně podívat. Budu se těšit na prohlídku s Vámi.


Cena 1 130 000 Kč
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň 4%, jejímž poplatníkem je kupující
Adresa Liboňov Telnice - Liboňov
ID nabídky J06785
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Jímka
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ne
Půdní vestavba Ano
Lodžie Ano
Topení Ústřední tuhá paliva
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 60 m²
Rok výstavby 1975
Datum nastěhování ihned k dispozici
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 408 m²
Plocha zahrady 342 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 70 m²
Podlaží 2.
Plocha zastavěná 46 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Polosamota
Nízkoenergetický Ne
Počet pokojů 3 pokoje
Zástavba Rekreační
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 30 m²
Stavba Rekreační chata
Energetická náročnost G

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.