Prodej RD, 140 m², Jindřichův Hradec - Denisova

Jindřichův Hradec

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v Jindřichově Hradci, ulice Denisova. Dnešní podoba domu vznikla v roce 1996 rozšířením stávající stavby. Dnes tak máte k dispozici v přízemí - předsíňku, velký pokoj užívaný jako sklad/sušárna, pracovnu, obývací pokoj se vstupem na zahradu, kuchyni s jídelním koutem, koupelnu a samostatné WC. V patře Vás čekají 3 samostatné neprůchozí pokoje, ložnice se šatnou a místnost, kde jsou veškeré rozvody nyní připraveny na vybudování druhé koupelny. Do jednoho z pokojů navíc majitelé taktéž zavedli potřebné rozvody a je tedy možné v případě potřeby zde udělat i druhou kuchyni. Dům se tedy dá užívat po těchto úpravách jako dvougenerační. Nad celým 1. patrem se nachází půdní prostor.

Vytápěn zajišťuje centrální plynový kotel, okna plastová. Zahrada za domem má příjemnou orientaci do vnitrobloku s dalšími sousedními zahradami - budete zde mít klid a vzhledem k oplocení i bezpečí pro pohyb dětí. Za domem je výjezd do ulice Belgická z krytého parkovacího stání.

Poloha domu umožňuje být v dosahu nákupní zóny, městského obchvatu, centra města (cca 1,2 km) a v bezprostřední blízkosti rybníku Vajgar. Kombinace plné občanské vybavenosti v docházkové zóně, zároveň kontakt s přírodou. Ve fotogalerii jsou k nahlédnutí půdorysy domu, podívejte se i na videoprohlídku a neváhejte zavolat makléři o více informací či o osobní prohlídku domu. Na nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování koupě.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Denisova 481 Jindřichův Hradec
ID nabídky J06181
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 1
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 140 m²
Rok výstavby 1999
Datum nastěhování 1.11.2019
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 439 m²
Plocha zahrady 334 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 140 m²
Podlaží 1.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 105 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Obytná
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost D 209 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.