Prodej 3+1+L, DV, 72 m², Teplice - Trnovany

Teplice - Trnovany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Prodáno!!!

Bydlení v Trnovanech v ulici Arbesova s nízkými měsíčními náklady, kde vám exkluzivně mohu nabídnout byt o dispozici 3+1+L v přízemí revitalizovaného panelového domu. Byt, je vhodný do kompletní rekonstrukce, s původním jádrem a je velmi dobře dispozičně řešen.

Nachází se nedaleko od veškeré občanské vybavenosti - jen pár minut od supermarketů, školy a školky, pošty a lékaře. Do centra Teplic dojedete autem do 3 minut, nebo popř. autobusem, jehož zastávku najdete jen pár metrů od domu.

Dispozičně nabídne dvě prostorné čtvercové předsíně, ze kterých jsou zpřístupněny 3 samostatné pokoje, kuchyň, koupelna a oddělená toaleta.

Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken, některých interiérových dveří a termostatických hlavic u topných těles. V zimních měsících oceníte zasklenou lodžii. Těším se na Vás na prohlídce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Arbesova Teplice - Trnovany
ID nabídky J06107
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 8
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Internet Kabelový
Převod do OV Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 72 m²
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha lodžie 3 m²
Plocha užitná 77 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Sídliště
Telekomunikace Telefon
Internet
Stav objektu Před rekonstrukcí
Rok rekonstrukce 2015
Energetická náročnost C 92 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.