Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den rodinného domu 171 m² (638 m²), Hluboká nad Vltavou – Purkarec

16. 11. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 30. 11. 2022 od 14.00 do 18.00 hodin.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme patrový rodinný dům na kraji obce s krásným výhledem do přírody o dispozici 5+1 a menší rodinný domek s podkrovím o dispozici 2+kk.

V obci Purkarec je restaurační zařízení, penzion, pošta, autobusová zastávka, přívoz a lodní přístav, který slouží jako zastávka pro spoje sezónní lodní dopravy. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 12 km vzdálené Hluboké nad Vltavou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Karel Šandera

Karel Šandera

ŠANDERA reality, partner Justo

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Více o autorovi článku