Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den rodinného domu 4+1, 267 m² (2 058 m²), Květov – Vůsí

19. 9. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 23. 9. 2022

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům – bývalou hájenku v obci Vůsí, část obce Květov v okrese Písek. Z okraje Prahy jste ve Vůsí maximálně do hodiny, Písek je vzdálen 25 km.

V blízkosti obce jsou oblíbené turistické cíle jako hrad Zvíkov a zámek Orlík. Pouhé dva kilometry od vesnice je břeh Orlické přehrady. Z okraje Prahy jste ve Vůsí maximálně do hodiny, Písek je vzdálen 25 km, Milevsko jen 10 km.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Ilona Vazačová

Ilona Vazačová

REALBOX, partner Justo

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Více o autorovi článku