Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den bytu 2+1, 46 m², Brno–Chrlice

29. 8. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 6. 9. 2022 od 15.00 do 18.00 hodin.

Hledáte byt pro rodinu, do kterého se můžete ihned nastěhovat? A mít to navíc kousek do centra Brna? Cesta vlakem totiž trvá 8 min, jízda autem 15 min.

Pak právě pro Vás mám nyní v zastoupení majitele v nabídce, byt 2+1 v brněnských Chrlicích, kde budete mít vše potřebné pro Vaši rodinu na dosah ruky. Užitná část činí 46 m², + lodžie 4,4 m² a sklep 2,6 m². Celková využitelná plocha je tedy 53 m².

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Ing. Bc. Lucie Hladká

Ing. Bc. Lucie Hladká

MLČOCH reality, partner Justo

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku