Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den bytu 2+1, 69 m², Kladno – Kročehlavy

4. 8. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 11. 8. 2022 od 16.00 do 18.30 hodin.

Hledáte ke koupi cihlový byt na Kladně, s nadstandardní výměrou, v klidné lokalitě. Požadujete rychlé spojení MHD do Prahy. Velký sklep oceníte jako bonus navíc.

Pokud jste si v duchu alespoň třikrát řekli „ano“, pak jsme právě pro vás, v exkluzivním zastoupení majitele, připravili prostorný byt 2+1 o výměře 69,4 m². Hlavními přednostmi bytu jsou nadprůměrná užitná plocha, okolní vilová zástavba a blízká zastávka autobusů směr Praha.

Lokalita se vyznačuje výbornou dostupností MHD.V okolí je veškerá občanská vybavenost i možnost sportovního a relaxačního vyžití. Děti mohou dovádět hned za domem na zatravněném pásu. Auto zaparkujete pohodlně v ulici.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Ing. Martin Ježek

Ing. Martin Ježek

JUSTO Solutions

Svým klientům nabízím kompletní realitní servis, včetně zajištění navazujících právních a finančních služeb. Zaměřuji se na atraktivní rezidenční nemovitosti v Praze a středních Čechách, zejména na Praze 1, 2, 5 a 6 a v okresech Praha-západ, Beroun, Kladno, Rakovník a Příbram. Kladu důraz na individuální přístup, poctivost a etiku. I am fluent in English. Ich verständige mich auf Deutsch. Více informací naleznete na „jezek.justo.cz“.

Více o autorovi článku