Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den RD, 70 m² (589 m²), Myslibořice

4. 7. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 22. 7. 2022 od 16:00 do 18:00 hod.

Bydlíte v ruchu velkoměsta a hledáte vhodné místo k odpočinku? S velkým pozemkem, v blízkosti přírody? Pak vám nabízím v zastoupení majitele chalupu v obci Myslibořice, kterou si navíc můžete zrekonstruovat podle vašich představ.

Obec Myslibořice se nachází 1 hod cesty autem od Brna a 20 min od Třebíče, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Jen pár minut to budete mít k Dalešické přehradě, hotelu a zámku Valeč nebo do Dalešického pivovaru.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Ing. Bc. Lucie Hladká

Ing. Bc. Lucie Hladká

MLČOCH reality, partner Justo

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku