Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den RD, 70 m² (589 m²), Myslibořice

4. 7. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 22. 7. 2022 od 16:00 do 18:00 hod.

Bydlíte v ruchu velkoměsta a hledáte vhodné místo k odpočinku? S velkým pozemkem, v blízkosti přírody? Pak vám nabízím v zastoupení majitele chalupu v obci Myslibořice, kterou si navíc můžete zrekonstruovat podle vašich představ.

Obec Myslibořice se nachází 1 hod cesty autem od Brna a 20 min od Třebíče, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Jen pár minut to budete mít k Dalešické přehradě, hotelu a zámku Valeč nebo do Dalešického pivovaru.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Lucie Hladká

Lucie Hladká

JUSTO Morava

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku