Specialisté na reality a právo

Prohlídka chaty, 353 m², Lnáře – Zahorčice

13. 7. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 18. 7. 2022

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stylovou chatu u obce Lnáře, v krásném prostředí jižních Čech vhodnou pro zájemce, kteří hledají klidné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Interiér o dispozici 3+1 je velmi dobře řešen. I zde majitel využil dřevěné stavební prvky, díky tomu interiér působí příjemným a útulným dojmem.

Kromě zastavěné plochy tvoří funkční celek s touto nemovitostí vlastní pozemek o výměře 303 m² a dále lze využívat pozemek o výměře pozemek 200 m² užívaný na základě nájemní smlouvy.

Pro sjednání přesného času v termínu prohlídkového dne prosím kontaktujte Kateřinu Dlabačovou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Kateřina Dlabačová

Kateřina Dlabačová

REALBOX, partner Justo

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Více o autorovi článku