Specialisté na reality a právo

Prohlídka 3+1, 73 m², Zastávka

6. 6. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 15. 6. 2022 od 15:00 do 18:00 hod.

Hledáte prostorný byt kousek od Brna, přitom v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností? Kousek od přírody, školy i školky? A hlavně s nízkými měsíčními náklady? Pak Vám v zastoupení majitele můžu nabídnout byt 3+1, ve 3.NP, na adrese Lípová 424, v Zastávce u Brna.

Kromě nadstandardní obytné plochy je v bytě výborně řešená dispozice s neprůchozími pokoji, samostatnou kuchyní, obývacím pokojem, oddělenou koupelnou s WC a dvěma lodžiemi + sklep.

Obec Zastávka se nachází 15 min jízdy autem od Brna. Cesta vlakem, nebo autobusem trvá 30 min.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Lucie Hladká

Lucie Hladká

JUSTO Morava

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku