Specialisté na reality a právo

Pazdera končí v JUSTO

2. 6. 2017, Zpět na aktuality

Rádi bychom i touto cestou poděkovali našemu kolegovi za podporu a přínos pro naši síť a popřáli mnoho úspěchu do budoucna v další profesi.

Honza Pazdera působil v JUSTO téměř od samého počátku a jako jeden z prvních prožíval všechny přínosy i překážky nové společnosti na trhu. Rozhodnutí věnovat se v budoucnu činnosti pro kterou žije, tedy pokračovat ve funkci florbalového trenéra extraligového týmu Technology florbal Mladá Boleslav a zároveň přijmout novou pozici manažera tohoto týmu podporujeme.

Více o jeho nové kariéře na stránkách Technology florbal Mladá Boleslav

Michal Pazdera

Michal Pazdera

JUSTO Česká republika

Spoluautor komentáře k realitnímu zákonu. Člen dozorčí rady ARK. Člen odborné komise pro legislativu, daně a finance v ARK. Zastupoval ČR při hodnocení výborem MONEYVAL. 3× zastupoval ČR při setkání se zástupci Mezinárodního měnového fondu. Zastupoval ČR při setkání se zástupci evropské komise. Zastupoval realitní sektor v rámci 2. kola národního hodnocení rizik, které koordinuje Finanční analytický úřad. Aktivně se podílel na přijímání realitního zákona. 2× vystupoval na schůzi ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny. A jednou vystupoval v hospodářském výboru Poslanecké sněmovny.

Více o autorovi článku