Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, Kamenný Újezd

2. 2. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 16. 2. 2022 od 14.00 do 19.00 hodin.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej prosvětlený byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 (62 m²) s balkónem (2,6 m²) a sklepem (1 m²). Jednotka je umístěna v prvním patře panelového bytového domu v obci Kamenný Újezd u Českých Budějovic. Byt je po kompletní rekonstrukci.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Karel Šandera

Karel Šandera

JUSTO Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Více o autorovi článku