Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 1+kk, Praha 8 – Libeň

11. 2. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 15.2. 2022 od 16:30 do 18:30 hodin.

Pokud hledáte byt v Praze s rychlým spojením MHD do centra bez přestupu, přitom v klidné lokalitě, pak jsme právě pro vás, v zastoupení majitele, připravili k pronájmu byt o dispozici 1+kk, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží pětipodlažního cihlového domu. Být má okna nasměrována do vnitrobloku, díky čemuž je v bytě naprostý klid.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Ing. Martin Ježek

Ing. Martin Ježek

ORŠULIAK reality, partner Justo

Svým klientům nabízím kompletní realitní servis, včetně zajištění navazujících právních a finančních služeb. Zaměřuji se na atraktivní rezidenční nemovitosti v Praze a středních Čechách, zejména na Praze 1, 2, 5 a 6 a v okresech Praha-západ, Beroun, Kladno, Rakovník a Příbram. Kladu důraz na individuální přístup, poctivost a etiku. I am fluent in English. Ich verständige mich auf Deutsch. Více informací naleznete na „jezek.justo.cz“.

Více o autorovi článku