Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – pronájmu 2+1/B, Praha 4 – Vyšehrad

18. 10. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 20. 10. 2021 od 16:00 do 18:00 hodin.

V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1 s balkonem na Praze 4 v žádané lokalitě blízko Vyšehradu. Dům je zateplen s výtahem a sklepem. Byt je plně vybaven nábytkem. Kuchyňská linka s ledničkou a mrazákem, mikrovlná trouba, plynový sporák, trouba, digestoř, jídelní stůl, 2 židle a lavice. V koupelně je vana a umyvadlo, wc zvlášť. Obývací pokoj s pohovkou, dvě křesla a obývací stěna. V ložnici je dvoupostel, boční skříňky a šatní skříně.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Pavla Veselá

Pavla Veselá

VESELÁ reality, partner Justo

Pokud hledáte odborníka, který Vám pomůže s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti nebo potřebujete konzultaci při vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi či pronájmu, neváhejte mne kontaktovat. Pomohu Vám také s určením tržní ceny nemovitosti a zajistím doplňkové služby, ať už se jedná o zpracování PENB, nebo organizace stěhování do nového domova. Jo a abych nezapomněla, v realitách pracuji od roku 2011 a stále tu práci miluji.

Více o autorovi článku