Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, Brno – Bystrc

29. 9. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 4. 10. 2021 od 14:00 do 19:00 hodin.

Hledáte prostorný byt, kousek od přírody, s lodžií a výhledem do zeleně? Pak Vám můžu v zastoupení majitele nabídnout byt 3+1, ve 3.NP, o ploše 75 m², na adrese Teyschlova 32, v Brně – Bystrci. Nespornou výhodou je velikost bytu a výborně řešená dispozice s neprůchozími pokoji, samostatnou kuchyní, a oddělenou koupelnou a WC. Součástí bytu je lodžie orientovaná na severo -západní stranu, o ploše 3,17 m², na které si můžete vychutnat šálek dobré kávy, nebo přečíst pěknou knížku. K bytu náleží sklep (sklepní kóje) o ploše 1,74 m², který je umístěn v 1. PP.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Lucie Hladká

Lucie Hladká

JUSTO Morava

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku