Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, Brno-město

5. 10. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 11. 11. 2021 od 11:11 do 18:00 hodin.

Byt se nachází v původním měšťanském domě, díky čemuž jsou v domě i v bytě nádherné dobové prvky. V bytě jsou vysoké stropy 3,25 m, hluboké zárubně a okenní parapety. Tři pokoje mají dvoukřídlé velké dveře, parkety na podlaze (v neprůchozích pokojích v dobrém stavu, v průchozím pokoji k renovaci), v pravém neprůchozím pokoji jsou krásná kachlová kamna a levý neprůchozí pokoj má ji malí boční okénka. V chodbě je toaleta, spíž a okna do světlíku.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

JUSTO Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Více o autorovi článku