Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 1+1, Písek – Nádražní

30. 8. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 8. 9. 2021 od 10:00 do 15:00 hodin.

Nabízíme k prodeji útulný byt 1+1 v centru města Písek na ul. Nádražní. Byt se nachází v 1.NP domu s orientací do společné zahrady, což zajišťuje uživateli naprostý klid a zároveň pěkný výhled do zeleného dvora. Při vstupu do bytu je předsíň, ve které je nika pro umístění vestavné skříně. Po pravé straně bytu je obytná kuchyně o výměře 8,68 m² s pěknou kuchyňskou linkou a místem pro jídelní stůl. Kuchyně je průchozí do obytné místnosti o výměře 16,16 m², která v současné době slouží jako obývací pokoj s ložnicí. Koupelna je s vanou, umyvadlem a místem pro pračku.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Petr Vazač

Petr Vazač

JUSTO Realbox

Již více než dvacet roků se pohybuji na trhu s nemovitostmi. Vzhledem k tomu, že mám rád obchod jako takový, práci s lidmi a vše, co se týká nemovitostí, založil jsem v roce 2006 vlastní realitní kancelář. Mým snem, který se snažím precizně realizovat, je seriózní realitní kancelář, kde každý klient najde realitního poradce svému založení, srdci či věku nejbližšího. Neustále pracujeme na tom mít vzdělaný, profesionální, precizní, komunikativní, stálý a spokojený tým realitních poradců, protože jen tak budeme moci poskytnout bezpečné, profesionální a příjemné služby Vám, našim váženým klientům.

Více o autorovi článku