Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, 78 m², České Budějovice

9. 6. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den bytu 3+1 v ulici V. Volfa, Sídliště Máj – České Budějovice. Svůj termín prohlídky si můžete zamluvit dne 16.6.2021 od 14:00 – 17:30 hodin.

Nabízíme vám na prodej byt 3+1 v osobním vlastnictví. Nachází se v 11. podlaží třináctipodlažního panelového domu a z lodžie Vám nabídne jedinečný výhled na celé město. Byt je v původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci dle Vašich představ.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

JUSTO Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku