Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, 78 m², České Budějovice

9. 6. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den bytu 3+1 v ulici V. Volfa, Sídliště Máj – České Budějovice. Svůj termín prohlídky si můžete zamluvit dne 16.6.2021 od 14:00 – 17:30 hodin.

Nabízíme vám na prodej byt 3+1 v osobním vlastnictví. Nachází se v 11. podlaží třináctipodlažního panelového domu a z lodžie Vám nabídne jedinečný výhled na celé město. Byt je v původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci dle Vašich představ.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

VAVERKA reality, partner Justo

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku