Tržní odhad hodnoty nemovitosti

Rádi Vám zajistíme tržní odhad nemovitosti

Kontaktujte nás

Rádi Vám zajistíme tržní odhad nemovitosti

Tržní odhad je vhodný pro každého, kdo v blízké době uvažuje o prodeji či nákupu nemovitosti. Nebo se chcete jen nezávazně informovat? Využijte naší nabídky na profesionální tržní odhad nemovitosti.

V tuto chvíli vám můžeme nabídnout tržní odhad v:

Co přesně získáte?

Profesionálně zpracovaný dokument obsahující zejména:

  • Obecné informace o hodnotě nemovitosti
  • Odborný posudek nezávislé realitní kanceláře

Potřebujete podklady pro notářský zápis?

V rámci tržního odhadu získáte také žádoucí podklady pro notářský zápis ve věcech dědického řízení, darování nebo rozdělení či zúžení společného jmění manželů.

Co vás čeká?

V návaznosti na vámi projevený zájem budete kontaktováni naším odborným poradcem, jenž vám sdělí veškeré podrobnosti ohledně provedení odhadu.

Poradce s vámi bude spolupracovat především v rámci získání všech nezbytných dat pro korektní provedení podrobné analýzy nemovitosti. Vše ostatní již můžete nechat na nás.

Potřeboval jsem konzultaci ohledně postupu při prodeji komerční nemovitosti, odhad její ceny a doporučení dalších kroků. Tato nemovitost má více vlastníků a rozdělení jejího vlastnictví není zcela optimální, stejně jako vztahy majitelů či dostupnost podkladů. Pan Michal Pazdera mi dokázal připravit smysluplný přehled situace, i přes absenci všech podkladů dodat zdůvodněné ocenění, dále doporučení, co je třeba napravit před tím, než se k samotnému prodeji dojde. Samotné rady jak dále postupovat pomohly sjednotit představu všech majitelů a dotlačit je k jednotnému postupu. Děkuji velmi!

Aleš Stavjaňa, Zlín, 2017

Co je obsahem tržního odhadu?

1. Definice nemovitosti

Začínáme prohlídkou a zařazením nemovitosti do kategorie. Důkladnost v této fázi má zásadní vliv na finální komplexní odhad tržní ceny. Určíme kategorickou definici dispozic, určíme výměry, sepíšeme parametry a přidáme popis vlastnických podílů. Zjednodušeně řečeno shrneme, co se prodává, jakou velikost má nemovitost, jaké na ní váznou právní omezení a kdo je vlastníkem.

2. Cenová mapa

Následuje vytvoření podrobné cenové mapy, která obsahuje informace o skutečných cenách prodejů v dané lokalitě dle Katastru nemovitostí za posledních 24 měsíců. Poté určíme tržní postavení vaší nemovitosti právě v rámci sestavené cenové mapy a aktuálně nabízených nemovitostí.

3. Finální analýza & návrh prodejní strategie

Konečným výsledkem je komplexní odhad tržní ceny nemovitosti a jejích jednotlivých celků: např. hodnota obytné a užitné plochy, hodnota pozemků a nemovitosti. Analýza je vyhotovena dle veškerých dostupných relevantních hodnot. V případě zájmu může obsahovat kromě výše uvedené podrobné definice nemovitosti a cenové mapy i základní návrh prodejní strategie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X