Prodej nových bytů v Týně nad Vltavou

Týn nad Vltavou - Malá Strana

Datum dokončení stavby: 31. 7. 2022 Datum zahájení prodeje: 1. 6. 2022 Datum nastěhování: 31. 7. 2022

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme na prodej tři bytové jednotky o dispozici 4+kk v novostavbě rodinného domu – ul. Vorařská, Týn nad Vltavou. Každá jednotka nabídne samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem i vanou, prostornou vstupní předsíň, 3 neprůchozí pokoje a obývací pokoj s kuchyňským koutem, odkud je vstup na terasu, nebo předzahrádku. Majitelka byty dokončí včetně plovoucích podlah, dlažeb, obkladů, zařizovacích předmětů a dveří včetně obložek a kování. Číst dále...

Byt s označením 1 o výměře cca 106,3 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu (samostatný vstup je v přízemí).
Náleží k němu terasa s orientací na sever/východ a s výhledem na řeku Vltavu. Výměra terasy je cca 30 m² (výměra terasy není započítána do plochy samotného bytu). V kupní ceně za byt jsou zahrnuta i 2 parkovací stání.

Byt s označením 2 o výměře cca 88 m² se nachází v přízemí domu.
Náleží k němu předzahrádka s orientací na jih/západ. Výměra předzahrádky je cca 195 m². V kupní ceně za byt je zahrnuto i 1 parkovací stání.

Byt s označením 3 o výměře cca 94,2 m² se nachází v přízemí domu.
Náleží k němu předzahrádka s orientací na sever/západ/východ. Výměra předzahrádky je cca 277 m². V kupní ceně za byt jsou zahrnuty i 2 parkovací stání.

Kupující si dle vlastního přání a na své náklady zařídí pouze výběr a zhotovení kuch. linky a světel. Pro bližší představu o dispozici bytu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete půdorysy bytů a také situační plánek s vyznačením polohy parkovacích stání a několik fotek z výstavby – ty budeme v průběhu inzerce aktualizovat. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa. Rádi Vám ho zašleme přímo na e-mail. Dům dosud nemá číslo popisné, proto i přesná poloha může být zobrazována nepřesně. Právě proto jsme mezi fotky umístili i mapku s vyznačením přesné polohy domu. Kolaudaci domu majitelka plánuje na konec července 2022.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit stavbu po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi bytu Vám pomůžeme sjednat financování.

Seznam nabízených nemovitostí

ID Název Stav Plocha Dispozice Cena
J08487 Prodej 4+kk, 106 m², Týn nad Vltavou volné 136 m² 4+kk 5 830 000 Kč
J08488 Prodej 4+kk, 88 m², Týn nad Vltavou volné 88 m² 4+kk 4 840 000 Kč
J08489 Prodej 4+kk, 94 m², Týn nad Vltavou volné 94 m² 4+kk 5 170 000 Kč

Lokalita

Týn nad Vltavou - Malá Strana

Město Týn nad Vltavou Vám poskytne plnou občanskou vybavenost v podobě pošty, obchodů, lékařské péče, volnočasového vyžití a dalších doplňkových služeb. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází např. autobusové nádraží, obchodní centrum, restaurace nebo cyklostezka u řeky Vltavy.

Více informací o lokalitě

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.