Nové byty v Radošovicích u Č. Budějovic

Radošovice

Datum dokončení stavby: 1. 3. 2020 Datum zahájení prodeje: 24. 8. 2021 Datum nastěhování: 15. 3. 2021

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi tři velké nové byty v obci Radošovice u Českých Budějovic. Byty si můžete v rámci vnitřních dispozic (dispozice do 9.10.), instalací rozvodů i výběru interiérových prvků doladit kompletně podle svých představ. Na velkorysé výměře vás potěší vzdušné a světlé místnosti se značnými možnostmi úložných prostor (komora, šatna, skříň). Číst dále...

Byt číslo 1 (rezervován) je v přízemí nově postaveného zděného domu přímo na návsi. K tomuto bytu náleží oplocená rovinatá samostatná 81 m² zahrada se vstupy z pokoje a ložnice.

Byt číslo 2 je v prvním patře, náleží k němu též oplocená rovinatá samostatná 79 m² zahrada.

Byt číslo 3 se nachází v obytném prostorném podkroví, náleží k němu terasa na západní stranu o výměře cca 28 m².

V současné době velmi vyhledávané venkovské bydlení bude kombinovat výhody bytu (snadná údržba, nízké náklady na provoz, dostupnost do města) i domu (zahrádka, venkov, příroda, klid). Zvenku bude zachována i venkovská tvář původně stojícího domu č.p. 13, který tak dobře zapadne do koloritu místní návsi tak, jako tomu bývalo dříve. Vevnitř si můžete vybudovat buď tří nebo čtyřpokojový byt (dle přání) s podlahovým vytápěním elektrickými rohožemi a krbovými kamny.

Obec Radošovice s téměř 200 obyvateli se nachází asi 16 km severozápadně od Českých Budějovic (cca 15-17 minut autem) a funguje zde i pravidelná autobusová linka. Přímo pod domem navíc stojí nově vybudovaná mateřská škola.

K dispozici pro Vás máme stavební standardy provedení bytu i celé stavby. Průkaz energetické náročnosti je v tuto chvíli ve finální fázi zpracování. Pro více informací, zodpovězení dotazů či sjednání osobní prohlídky v Radošovicích volejte makléři zakázky ve všední dny od 9:00 – 18:00 hodin, případně napište e-mail. Na koupi bytu Vám pomůžeme sjednat financování koupě.

Seznam nabízených nemovitostí

ID Název Stav Plocha Dispozice Cena
J06731 Prodej 2+kk/3+kk, 88 m², Radošovice volné 88 m² 3+kk 2 820 000 Kč
J06730 Prodej 4+kk, 127 m², Radošovice volné 127 m² 4+kk 4 200 000 Kč

Lokalita

Radošovice 13, Radošovice

Více informací o lokalitě

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk. Spojení JUSTO Česká republika a Tadeáš Vaverka je pro mě spojením etických hodnot, profesionální práce a péče o lidi.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.