Prodej nových řadových domů ve Včelné u Č. Budějovic

Včelná

Datum dokončení stavby: 31. 12. 2021 Datum zahájení prodeje: 20. 5. 2020 Datum nastěhování: 31. 12. 2021

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme atraktivní bydlení v nově vznikajícím projektu novostavby dvou rodinných domů o dispozici 5+kk. Ke každému RD náleží 2 parkovací místa, terasa (10,6 m²) a zahrada - RD A: 317 m², RD B: 287 m². Nemovitost se nachází v lukrativní části krajského města České Budějovice - na Včelné. Rodinné domy nabízí moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra Českých Budějovic. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Číst dále...

Rodinný dům A (vlastní vstup)
Dispozice domu: 1.NP (51,63 m²) - Zádveří, dále předsíň, ze které je vstup do koupelny (sprchový kout, WC, bojler, plynový kotel), dále do pracovny a do
prostorného obývacího pokoje s kuchyní a se vstupem na terasu. Po schodišti se dostaneme do 2.NP (47,19 m²), zde se nachází 2 ložnice, šatna, dětský pokoj a koupelna (vana, WC). V galerii naleznete půdorysy včetně výměr pro lepší představu dispozic.

Rodinný dům B (vlastní vstup)
Dispozice domu: 1.NP (51,9 m²) - Zádveří, dále předsíň, ze které je vstup do koupelny (sprchový kout, WC, bojler, plynový kotel), dále do pracovny a do
prostorného obývacího pokoje s kuchyní a se vstupem na terasu. Po schodišti se dostaneme do 2.NP (47,59 m²), zde se nachází 2 ložnice, šatna, dětský pokoj a koupelna (vana, WC). V galerii naleznete půdorysy včetně výměr pro lepší představu dispozic.

Cena domu zahrnuje kompletní dokončení dle výběru klienta (obklady, dlažby, podlahy, zárubně, dveře, sanitární vybavení). Oba rodinné domy budou mít samostatná měření vody, elektřiny a plynu, dále vlastní plynový kotel a bojler. Na pozemku bude zahájena výstavba v létě 2020, hrubá stavba bude dokončena do konce roku 2020 a dokončení bude nejpozději v prosinci 2021.

Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě domu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít vám tu nejvhodnější variantu. Pro prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře zakázky. Na vyžádání sdělím více informací ohledně výstavby, zašlu standardy rodinných domů a další instrukce.

Seznam nabízených nemovitostí

ID Název Stav Plocha Dispozice Cena
J06707 Prodej RD, 98,8 m² (317 m²), Včelná volné 98,8 m² Rodinný 5 850 000 Kč
J06708 Prodej RD, 99,4 m² (287 m²), Včelná rezervováno 99,4 m² Rodinný 5 850 000 Kč

Lokalita

Včelná 459, Včelná

Obec Včelná se nachází 6 km jižně od Českých Budějovic. Charakteristikou zdejšího života je bezprostřední kontakt s přírodou a blízká vzdálenost do centra Českých Budějovic. Obec je vybavena sítí drobných obchodů, restauračních a ubytovacích zařízení. Je vyhledávána pro dobré podmínky k bydlení a rekreaci.

Více informací o lokalitě

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.