Prodej 2+kk, 42 m², Písek - Pražská

Písek - Pražské Předměstí

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděný byt o dispozičním řešení 2+kk s vlastním parkovacím stáním na ulici Pražská v Písku. Byt o celkové podlahové ploše 42,38 m² se nachází ve 2. patře bytového domu. Byt působí příjemným útulným dojmem a to i zásluhou vkusného výběru veškerých interiérových prvků, podlah, dveří, zárubní, zařizovacích předmětů a sladění interiéru do příjemných tónů. Nízké provozní náklady, vytápění a ohřev vody ústřední dálkové, okna směřují na jih. Byt i celý bytový dům prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, vč. venkovních úprav a oplocení společného pozemku. Bytový dům stojí uprostřed oploceného areálu, do kterého lze vjet pouze přes automaticky ovládanou bránu a obyvatelé bytů tak mají jistotu, že do objektu vstupují pouze oprávněné osoby. K bytu náleží jedno parkovací stání, ve společných prostorách domu se nachází sklepní koje, kolárna - kočárkárna. V zadní části pozemku se nachází dětské hřiště, které je přístupné také pouze obyvatelům domu. V blízkosti veškerá občanská vybavenost dostupná autem i pěšky, přístup k sousednímu supermarketu s potravinami je zajištěn brankou. Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena Info o ceně v RK
Adresa Pražská Písek - Pražské Předměstí
ID nabídky J08745
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Míst k parkování 1
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 42 m²
Plocha sklepu 3 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 45 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2016
Energetická náročnost D 144 kWh/m²/rok

Kateřina Dlabačová

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.