Prodej 3+1, 67 m², České Budějovice

České Budějovice

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt 3+1 s balkónem v osobním vlastnictví. Nachází se na Lidické třídě v Českých Budějovicích.

V roce 2018 majitel byt zrekonstruoval. Vybavil ho vkusnou kuchyní se všemi potřebnými spotřebiči. Jídelní stůl se čtyřmi židlemi je v obývacím pokoji. V něm je dost místa na odpočinek na gauči. Z obývacího pokoje se dostanete na balkón situovaný na východ. Z obýváku máte také vstup do dvou neprůchozích pokojů. V  ložnici je prostorná vestavěná šatní skříň a manželská postel. Velká většina vybavení a nábytku v  bytě je součástí kupní ceny. Druhý pokoj sloužil jako pracovna, je však dost prostorný, aby v  něm mohly mít své zázemí děti.

V  koupelně oceníte okno (přirozené světlo, větrání), ale také dostatečný prostor na vanu, pračku a toaletu. Praktická je i předsíňka, ve které odložíte bundy, kabáty i boty a skrze prostornou chodbu se dostanete dále do bytu.

Přímo pod domem je vyhlášená velmi klidná a vkusná restaurace. Zastávky MHD máte v obou směrech jen pár desítek metrů od bytu. V docházkové vzdálenosti je i Poliklinika Jih, lékárna, škola a školka. Vzdušnou čarou to máte pouhý kilometr na Náměstí Přemysla Otakara II.

Asi po 5 minutách chůze jste na oblíbeném Lučním Jezu a na jedné z mnoha cyklostezek. Za stejnou dobu, pouze opačným směrem, se dostanete k Malši a na vyhledávaný Malý Jez (dětská hřiště, občerstvení, koupání, přístaviště atd.).

Pro bližší představu o dispozici bytu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete půdorys, videoprohlídku a také virtuální prohlídku bytu. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa ani virtuální prohlídky. Rádi Vám vše potřebné zašleme přímo na e-mail, stejně jako přehled měsíčních nákladů.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit byt po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.


Cena 4 499 000 Kč
Adresa Lidická tř. 446/62 České Budějovice
ID nabídky J08664
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 9
Garáž Ne
Balkón Ano
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Internet Wi-Fi
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 62 m²
Datum nastěhování 1.4.2023
Plocha sklepu 2 m²
Plocha užitná 67 m²
Plocha balkónu 3 m²
Podlaží 7.
Budova Panelová
Umístění objektu Centrum obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Rok rekonstrukce 2018
Energetická náročnost C 100 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.