Prodej bistra Krmelec a RD, Pření Výtoň - Sv. Tomáš

Přední Výtoň

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor nemovitostí v lokalitě Svatý Tomáš, Přední Výtoň.

Svatý Tomáš je horská vesnice ležící nad přehradou Lipno v nadmořské výšce 995 m, patřící do obce Přední Výtoň, přístupná je po dlouhých úzkých horských silničkách. V osadě žije asi 20 obyvatel. Nedaleko (300 m) od osady je hrad Vítkův Hrádek. Dříve byla i tato oblast běžně obydlena, vedlo tudy několik cest spojující jižní Čechy s hornorakouskou oblastí Mühlviertel.

Nabízené nemovitosti tvoří zavedené Bistro Krmelec a rodinný dům.

Krmelec je netuctové trendy bistro, které majitel provozuje od roku 2017. Výhodou Krmelce je jeho umístění, a to na hlavní přístupové cestě k Vítkovu hrádku, přímo u veřejného parkoviště. Není tedy možné, aby ho turista minul. Krmelec je vybavený kuchyní v nerezu. Skladový prostor surovin je při vstupu. Je zde WC pro personál. Podkroví bistra může také sloužit jako skladový prostor. Venkovní posezení nabízí cca 20 míst na terase a na zahrádce za bistrem. Denně zde projde až 800 turistů.

Vedle bistra se nachází rodinný dům (1/2 dvojdomku) o dispozičním řešení 2+1, který je také součástí prodeje. V domě proběhla následující rekonstrukce: nová hydroizolace, drenáž, nové podlahy vč. podlahového topení v kuchyni, koupelně a na toaletě, rozvod topení s novým elektrokotlem s přípravou na krbové kamna s výměníkem, nové rozvody vody a odpadu, elektrika. Na pozemku byl před pěti lety proveden nový vrt 50m vč. rozvodu a technologie, výtěžnost vrtu je cca 5m³/den, z tohoto zdroje je obsluhován jak dům tak bistro. Kanalizace je řešena do jímky společné pro čtyři domy. Bistro má svou vlastní 8m³ velkou jímku. Na domě je volný půdní prostor vhodný pro další využití.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii vč. 2D, ve kterých jsou uvedeny jednotlivé výměry místností.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena Info o ceně v RK
Adresa Svatý Tomáš Přední Výtoň
ID nabídky J08627
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Jímka
Voda Místní zdroj
Počet podlaží budovy 1
Garáž Ne
Topení Ústřední elektrické
Vybavení Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Plocha podlahová 84 m²
Rok výstavby 2017
Datum nastěhování 01.09.2022
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 684 m²
Poloha objektu V bloku
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 84 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 133 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Dobrý
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.