Prodej rodinného domu, 93 m², Ortvínovice

Zvíkov

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám na prodej nabízíme částečně podsklepený jednopodlažní řadový dům s podkrovím v osadě Ortvínovice, asi 6 km od Českých Budějovic.

Dům z roku 1954 je díky průběžné péči majitelky v dobrém stavu. Průjezdem se dostanete na dvorek za domem. Zde je vstup do domu, zděná garáž i objekt s několika sklady, dřevníky apod. Přes tento objekt se dostanete na zahradu o výměře cca 600 m². Tuto zahradu má spolu s předzahrádkou před domem a částí vjezdu majitelka v pachtu (pachtovní smlouva na dobu neurčitou je zanesena v katastru nemovitostí, pachtovné činí 330,- Kč/rok). Samotný dům, garáž s technickými místnostmi i dvorek jsou na pozemku, který majitelka vlastní.

V přízemí domu se skrz zasklenou verandu a předsíň dostanete do samostatné kuchyně se spižírnou, obývacího pokoje, ložnice, do koupelny a na samostatné WC. V podkroví pak využijete další samostatný pokoj.

Pro bližší představu o dispozici domu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete orientační půdorys domu a také videoprohlídku. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa. Rádi Vám ho zašleme přímo na e-mail, stejně jako přehled nákladů na provoz domu (voda, elektřina, topení atd.).

Majitelka dům vytápí plynovým kotlem. Zdrojem vody je obecní studna a odpady jsou z domu svedeny do vlastní čističky odpadních vod.

Ortvínovice čítají okolo patnácti čísel popisných a v místě, kde je na prodej právě tento dům, je pouze 6 řadových domků. Před domem je silnice, po které se dostanete do střediskové obce Zvíkov, ale také do Budějovic. Asi 50 m od domu máte zastávku autobusu (2 linky ve směru ČB – Třeboň a zpět). Naproti přes silnici podniká zemědělské družstvo, a to s ohledem na sousední domy a s dodržením veškerých nutných předpisů.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit dům po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě domu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.


Cena 5 290 000 Kč
Adresa Ortvínovice Zvíkov
ID nabídky J08626
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad ČOV pro celý objekt
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Topení Ústřední plynové
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Autobus
Rok výstavby 1954
Datum nastěhování 30.11.2022
Plocha sklepu 34 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 356 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 93 m²
Podlaží 3.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 89 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 3 pokoje
Zástavba Obytná
Telekomunikace Telefon
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 490 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.