Prodej chaty, 353 m², Lnáře - Zahorčice

Lnáře - Zahorčice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stylovou chatu u obce Lnáře, v krásném prostředí jižních Čech vhodnou pro zájemce, kteří hledají klidné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Majitel při stavbě této chaty použil velké množství přírodního materiálu, čímž tuto nemovitost citlivě zasadil do okolní přírody a místního borovicového porostu. Zděná stavba v kombinaci se srubovými trámci v přední a postranní části byla postavena a kolaudována v roce 1983. Interiér o dispozici 3+1 je velmi dobře řešen. I zde majitel využil dřevěné stavební prvky, díky tomu interiér působí příjemným a útulným dojmem. Podlahová plocha činní cca 70 m², zastavěná plocha činní 50 m². Kromě zastavěné plochy tvoří funkční celek s touto nemovitostí vlastní pozemek o výměře 303 m² a dále lze využívat pozemek o výměře pozemek 200 m² užívaný na základě nájemní smlouvy. Vnitřní dispozice: v přízemí se nachází hlavní společenská místnost s jídelnou a vstupem na venkovní terasu, kuchyně a dále koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví se nachází dvě útulné ložnice, lodžie a malá půdička. Vnitřní vybavení je součástí prodeje. Chata je vytápěna centrálním krbem s teplovodním výměníkem s rozvodem tepla do všech místností, ohřev vody zajišťuje bojler, na pozemku vlastní studna, septik, elektřina 230 i 380V. Příjezd automobilem je možný až na pozemek, na kterém lze pohodlně zaparkovat, obecní příjezdová komunikace. Tato nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce Lnáře, ve které je k dispozici například restaurace, obchody, autobusová zastávka a veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních městech Blatná, Strakonice, Písek nebo 50 km vzdáleném městě Plzeň.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 3 790 000 Kč
Adresa Zahorčice Lnáře - Zahorčice
ID nabídky J08539
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Septik
Voda Místní zdroj
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Lodžie Ano
Topení Jiné
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Plocha podlahová 70 m²
Rok výstavby 1983
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 353 m²
Plocha zahrady 303 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 73 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 50 m²
Budova Smíšená
Počet pokojů 3 pokoje
Stav objektu Dobrý
Stavba Rekreační chata
Energetická náročnost G

Kateřina Dlabačová

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.