Prodej zemědělské usedlosti, 310 m², (3225 m²), Korolupy - Znojmo

Znojmo

!!Zlevněno!!

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme zemědělskou usedlost o dvou bytových jednotkách, se stodolami, garáží, třemi světnicemi a kurníkem. Dům se nachází v klidné obci Korolupy, okres Znojmo, Jihomoravský kraj. Stavba leží na pozemku o celkové výměře 3 086 m² a nachází se v jižní části této malebné vesnice. V blízkosti domu se nachází dětské hřiště, obecní knihovna, obecní úřad, restaurace, obchod, sběrný dvůr i autobusová zastávka s pravidelnými autobusovými spoji, díky kterým je snadnější přístup k veškeré občanské vybavenosti, která se nachází v okolních městech. Náves vesnice zdobí kostel svatého Vavřince. Větší města jako jsou například Moravské Budějovice, Jemnice nebo Dačice leží ve vzdálenosti do 30 km od obce Korolupy. Tato lokalita je vhodná pro lidi, kteří preferují klid venkova oproti městskému ruchu.

V prvním bytě o dispozici 2+1 (67 m²) se nachází chodba (4 m²), ložnice (14 m²), koupelna (3,4 m²) s WC, umyvadlem, sprchovým koutem a žebříkovým topením. Dále prostorná kuchyň s jídelnou (18 m²), obývací pokoj (24,6 m²), který je zároveň největším pokojem této bytové jednotky a technická místnost (3 m²), ve které se nachází nový plynový kotel, který zároveň zajišťuje vytápění domu. Všechna okna v této části domu jsou orientována na východ. Ve druhém bytě o dispozici 1+1 (56 m²) se nachází vstupní hala (2 m²), chodba (4,2 m²), koupelna (4 m²) s umyvadlem a vanou. Dále samostatné WC (2 m²), obývací pokoj (32 m²) a kuchyň (12 m²). Okna v této bytové jednotce jsou orientována na sever a východ.

V galerii naleznete půdorysy pro lepší představu.

V bytě č. 1 je ve většině pokojů položená plovoucí podlaha (chodba, kuchyň, obývací pokoj), dále lino (ložnice) a keramická dlažba (koupelna, technická místnost). Jednotka byla kompletně zrekonstruována v roce 2019.

V bytě č. 2 je keramická dlažba (zádveří, WC), lino (koupelna, kuchyň), koberec (chodba) a parkety (obývací pokoj). Tato jednotka vyžaduje rekonstrukci. Obě bytové jednotky jsou průchozí společnými dveřmi a zároveň mají samostatný vstup.

Na vyžádání zašleme více fotografií nemovitosti. Doporučujeme Vám zhlédnout videoprohlídku, která je součástí inzerátu. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují – v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

S financováním nemovitosti Vám může pomoci náš externí finanční specialista. Nemovitost je k dispozici dle dohody v návaznosti na nákup nové nemovitosti. Pro podrobnější informace o technickém stavu a dalších věcech spojených s rodinným domem, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře.


Cena 3 590 000 Kč
Adresa Znojmo Znojmo
ID nabídky J08437
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 1
Garáž Ano
Topení Ústřední plynové
Internet Wi-Fi
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Autobus
Plocha podlahová 230 m²
Datum nastěhování Dle dohody
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 3225 m²
Poloha objektu V bloku
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 210 m²
Podlaží 1.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 666 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů Atypický
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Rok rekonstrukce 2019
Energetická náročnost G

David Štěpka

Každá zakázka je pro mne výzvou, prodávám aktivně, pomocí moderních postupů a nastavuji jinou kvalitu služeb. Mojí definicí je nejlepší prezentace, jakou si dovedete představit. Výsledkem je maximální prodejní cena a spokojenost zákazníků.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.