Prodej bytového domu, 426 m², Teplice - Zemská

Teplice - Trnovany

V zastoupení majitele nabízíme činžovní dum s 6x bytovými jednotkami. Jedná se o částečně podsklepenou čtyřpodlažní budovu s plochou a sedlovou střechou. V budově je 6 bytů vč. příslušenství. Základy tvoří základové pasy. Svislé nosné konstrukce jsou zděné cihlové. Stropní konstrukce jsou s rovným podhledem. Střešní konstrukce je plochá a sedlová. Střešní krytina je Al-plechová. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Bleskosvod je instalován. Fasáda je zateplená se zatíranou omítkou. Vnější obklad je marmolitový. Okna jsou plastová s izolačním sklem. Dveře jsou plné nebo částečně prosklené. Vnitřní omítky jsou vápenné štukované. Vnitřní obklady jsou v koupelnách a kuchyních. Podlahy jsou betonové a dřevěné s keramickou dlažbou, PVC, plovoucí laminátovou krytinou a koberci. Schodiště je železobetonové s keramickou dlažbou. Vytápění je ÚT - plynovými kotli (v každém bytě). Ohřev vody je plynovým kotlem. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka a plynový sporák. Vybavení koupelen: umyvadlo, sprchový kout, vana a splachovací WC. Elektroinstalace je světelná i motorová. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. Plyn je zaveden. Výtah se nevyskytuje. Stáří stavby je z roku 1920, tedy 95 let. V roce 2009 proběhla kompletní modernizace objektu. Současný technický stav je dobrý s pravidelnou údržbou.

Dispoziční řešení: V 1.PP jsou sklepy. V 1. NP je byt 2+kk vč. příslušenství a společné prostory (kočárkárna, sklad). Ve 2. NP jsou dva byty 2x 2+kk vč. příslušenství. Ve 3. NP jsou dva byty 2x 2+kk vč. příslušenství. Ve 4. NP (podkroví) je jeden byt 4+kk vč. příslušenství.


Cena 12 500 000 Kč
Adresa Zemská Teplice - Trnovany
ID nabídky J08406
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Garáž Ne
Topení Ústřední plynové
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Plocha podlahová 426 m²
Rok výstavby 1920
Datum nastěhování 1.6.2022
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 380V
Plocha pozemku 118 m²
Poloha objektu Rohový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 342 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 118 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Kabelové rozvody
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Rok rekonstrukce 2009
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Ing. Bc. Zhanna Zimnukhova

Mojí specializací je prodej bytů v Teplicích a okolí, ale dokáži Vám pomoci i s prodejem rodinného domu či pozemku. Při své práci udělám vše pro Vaši spokojenost a poskytnu Vám ten nejvyšší možný realitní servis. Svou práci vykonávám poctivě, svědomitě a vždy mi jde o spokojenost všech stran na konci každého prodeje. Mé obchodní krédo je rychlost, profesionalita a čestné jednání.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.