Prodej 3+kk+Z, 65 m², Včelná

Včelná

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej prosvětlený zděný byt o dispozici 3+kk s balkónem (3,5 m²) a sklepem (1 m²). Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu. Jedná se o lukrativní část krajského města České Budějovice. Byt nabízí moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra i do přírody. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti.

Dále je možnost přikoupení zahrady vedle bytového domu. K bytu náleží dvě soukromá parkovací místa, které budou započteny nad rámec Kupní ceny za nemovitost.

Dispoziční řešení: Vchodem se dostanete do chodby, ze které je vstup do pokoje, ložnice, koupelny s vanou a na samostatné WC. Koncem chodby vstoupíte do prostorného obývacího pokoje, který je spojen s kuchyní, zde je výstup na balkon. V galerii naleznete půdorys pro lepší představu. V domě je možnost využívat i společné prostory (kolárna, technická místnost, společný prostor pod schodištěm).

Vytápění je zařízeno plynem, dům je napojen na dálkový vodovod a taktéž na veřejnou kanalizaci. Náklady na užívání bytu závisí na počtu obyvatel, nicméně se jedná o nízkonákladové bydlení. Jejich výpočet lze probrat osobně, či telefonicky.

S financováním nemovitosti Vám může pomoci náš externí finanční specialista. Nemovitost je k dispozici ihned. Pro podrobnější informace o technickém stavu a dalších věcech spojených s bytem, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře.


Cena 4 990 000 Kč
Adresa Tikalova Včelná
ID nabídky J08317
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ne
Balkón Ano
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 2
Výtah Ne
Internet Kabelový
Wi-Fi
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 66 m²
Datum nastěhování 25.6.2022
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha zahrady 340 m²
Plocha užitná 65 m²
Plocha balkónu 3 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B 126 kWh/m²/rok

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.